Home / Футбол / КОЛИ ВБОЛІВАЮТЬ ДРУЖИНИ Й ДІТИ…

КОЛИ ВБОЛІВАЮТЬ ДРУЖИНИ Й ДІТИ…

Спортивна програма святкування Дня шахтаря була насичена різноманітними  спортивними змаганнями. На стадіоні «Шахтар» відбулась фінальна гра з футболу між командами шахт «Червоноградська» та «Степова». Завершальному етапу боротьби передували змагання між дільницями, десятки товариських матчів, тривалі тренування і копітка робота тренерів.

І ось вона відповідальна мить – фінал. Активно підтримували свої команди численні вболівальники, переживали за своїх любимих футболістів їх дружини та діти. Перемогу у матчі з рахунком  3:0 впевнено здобули гірники “Червоноградської». Від імені оргкомітету нагороди вручили  директор спорткомплексу «Шахтар» Василь Карвацький та голова ФСТ «Україна» Володимир Гамальчук.

До  Дня шахтаря були й приурочені «Козацькі забави», які традиційно відбулися на території шахти «Надія». Велику кількість учасників зібрав  шахово-шашковий турнір, перетягування линви, настільний теніс, підняття гирі та пляжний волейбол. За призові місця боролися 70 спортсменів шести команд із шахтарських колективів. Перемогу здобули команди шахт «Великомостівська» та «Відродження». Багатьом турнір запам’ятається як день здоров’я, активного відпочинку та гарного настрою.

Любов МЕЛЬНИЧУК (прес-служба Львівської територіальної організації Укрвуглепрофспілки).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Футбольний клуб з Соснівки “Рочин” стартує у кубку України серед аматорів

У середу, 12 вересня, “Рочин” зіграє ...