На чемпіонаті Сокальського району з футболу “Вугільник” здолав “Рату”

Набирає обертів чемпіонат Сокальського району з футболу. Центральний матч третього туру відбувся у Гірнику, де минулорічний чемпіон «Вугільник» приймав лідера – великомостівську «Рату».

У новий сезон 2011 р. команда Гірника підійшла з вагомими втратами, склад червоноградського «Шахтаря» поповнили Б. Герасим, Ю. Завадський, О. Любежанінов, а склад великомостівської команди – нові досвідчені виконавці. Нарешті знову разом гратимуть лідери команди брати Яценки. Щоправда, забігаючи наперед, зазначимо, що участь у матчі взяв тільки Андрій. Старт команд в сезоні був різний. В 1му турі команда Гірника на власному полі поступилась з великим рахунком ФК «Діброва» – 1:5 і занесла в актив нічию в гостях проти СК «СілецьЛегенда» – 0:0. В той час, як «Рата» у перших двох матчах набрала 6 очок, перемігши впевнено «ВолКом» (Волиця) – 3:0 і «БугАвтотранссервіс» (Жвирка) – 2:0.  Перед матчем  уже почало виникати питання, а чи зможе хтось цього сезону зупинити «Рату»?

Гра розпочалась у нешвидкому темпі. Боротьба точилась в основному у середині поля з численними дрібними порушеннями правил. Гострих моментів господарі поля не створювали, перший удар по воротах завдали лише на 37 хв., а великомостівці на 20 хв. небезпечно пробивали зі штрафного, але воротар  вдало відвів м’яч на кутовий. Заспокоєність у грі господарів віщувала, що може щось трапитись. І це відбулось на 30 хв. Швидкий перехід в атаку, неузгодженість дій центральних захисників Гірника (команда грає у захисті «в лінію») і двоходівка Кордуба – Яценко завершилась влучним ударом останнього – 0:1. Лише після цього гірники прокинулись. Активністю у господарів відзначався Сергій Бреславець, який вдало виконував штрафні удари і небезпечно пробивав головою після кутових. Наприкінці першого тайму виникла спірна ситуація із грою рукою у власному штрафному майданчику гравця «Рати». Подібний випадок знову повториться і у другому таймі, але свисток арбітра матчу В. Музичука промовчить.

Початок другого тайму міг в значній мірі вирішити долю матчу. На побачення з воротарем, після розрізного пасу А. Яценка, вибіг Тихон Поляков, але новобранець команди не скористався стовідсотковою нагодою. А  на 57 хв. було відновлено рівновагу 1:1. Знову ж таки той самий Бреславець вдало виконав подачу зі штрафного на ближню стійку і капітан гірників Роман Маяк у своєму звичному стилі головою переправив м’яч у ворота, добре відомого йому по спільним виступам за Сілець, Євгена Затхея. Ще до пропущеного голу гості провели заміну, намагаючись укріпити лінію захисту. На 61 хв. був замінений один з активних гравців гостей Поляков, але це не додало активності у діях «Рати». Зазначу, що тренер гостей Василь Предзимірський провів чотири заміни (рівень виконаців дозволяє  це з впевненістю робити), в той час, як лава запасних у господарів потребує підсилення. Гол підбадьорив господарів, яким не давала спочивати і активність вболівальників. На 71 хв. перевага господарів матеріалізувалась у гол, який після верхової  передачі головою забив Роман Васюта. Майже одразу після пропущеного м’яча гравець команди гостей Н. Дрига протягом однієї хвилини за образу арбітра отримав дві жовті картки і був змушений покинути поле, залишивши команду у меншості. А футбол продовжувався і команди мали нагоди ще відзначитись, але рахунок не змінився, свої шанси втратили Д. Коркін і А. Яценко.

Після гри команди з різним настроєм покинули футбольне поле. Отже, поблизу Межиріччя вугільникам вдалось зупинити переможну течію «Рати».

«ВУГІЛЬНИК»: С. Ніколайчук, А. Скіра, М. Квас, Р. Маяк, С. Бреславець, І. Просецький, О. Різник, І. Курівчак (Р. Мельник), Д. Коркін, А. Соловйов, Р. Васюта (О. Квас).

«РАТА»: Є. Затхей, Т. Касьяненко, Б. Бутинський, Н. Дрига, О. Бабляк, А. Дзюрик, І. Панас, Т. Поляков, А. Березюк, Ю. Колдуба, А. Яценко.