На першості Львівщини ФК “Сокаль” переміг “Буг” з Буська

І все ж таки футбольне поле у Сокалі, незважаючи на сніг, підготовили до матчу на першість Львівщини з футболу серед команд першої ліги.
Юнацький склад сокальських копунів переконливо переміг ровесників з Буська з рахунком 4:0. Голи забили Роман Фарина (два), Юрій Слівінський та Іван Мерко.

Дорослі ФК «Сокаль» також святкували перемогу, забивши в кожному таймі по м”ячу у ворота «Бугу» – Юрій Рубінський та Роман Кузьміч. Правда, гості грали в меншості з першого тайму.

Під час обидвох матчів моментами падав сніг, що й вболівальники не бачили м”яча, але, на щастя, це було епізодично.

Перший матч і перша перемога, хочеться вірити, що футболісти ФК «Сокаль» під керівництвом тренера В. Середюка проведуть ще не один хороший матч.