На Сокальщині відбулися турніри з футболу та гирьового спорту

На стадіоні «Сокіл» пройшов турнір з футболу серед юнаків 1998-99 років народження, присвячений Дню Незалежності України. В ньому взяли участь юні копуни Горбкова, Поториці, Сільця, Теляжа, Ількович, Перетік, Угнова.

Поєдинки проходили у цікавій та напруженій боротьбі. За підсумками змагань перше місце у команди с. Поториця, друге – Ількович, третє – Сільця.

Кращими гравцями визнано: воротар – Василь Ногаль (Сілець), захисник – Іван Глумак (Ільковичі), півзахисник – Антон Левицький (Забужжя), нападник – Василь Кріль (Поториця). Найбільше м’ячів забив Тарас Гнатюк (Поториця). Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами.

* * *

А в змаганнях з футболу серед юнаків 1996+97 р. н. взяли участь юні футболісти сіл Поториця, Теляж-Забужжя, Перетоки, Сілець, Свитазів, міст Угнів та Великі Мости.

Після попередніх ігор до фінальної частини ввійшли команди Свитазева та Угнова. Тільки післяматчеві одинадцятиметрові удари виявили переможця – ним стали угнівські хлопці, котрі посіли третє місце. А у фіналі юні футболісти м. Великі Мости з рахунком 1:0 перемогли команду Теляж-Забужжя.

Кращі гравці: Олег Некрасов (Угнів), Юрій Дмитраш (Великі Мости), Ігор Мулька (ТеляжЗабужжя), Андрій Білик (Свитазів).

* * *

У селі Свитазів відбувся турнір з гирьового спорту, приурочений пам’яті Ореста Гурського, колишнього вчителя фізкультури Ільковицької школи, тренера ДЮСШ «Соколяни».

За підсумками змагань у вправі з гирями вагою 16 кг•перше місце посів Андрій Братунь (с. Залижня), друге – Володимир Безпалько (м. Сокаль), третє – Володимир Шліхта (с. Свитазів); з гирями вагою 24 кг трійка призерів така: Іван Гавалко (с. Забужжя), Юрій Хемич (с. Волсвин), Остап Яник (м. Сокаль).

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА, які вручив син Гурського – Степан Гурський.