Home / Футбол / На Сокальщині підбили підсумки футбольного сезону

На Сокальщині підбили підсумки футбольного сезону

29 грудня в Сокальському районному Народному домі пройшли урочистості з нагоди підбиття підсумків футбольного сезону 2018 року. На спортивному святі були присутні заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, заступник голови СРДА Микола Поліщук, начальник відділу молоді та спорту СРДА Мар’яна Копейка, голова федерації футболу Сокальського району Сергій Васько.

На Сокальщині підбили підсумки футбольного сезону                 На Сокальщині підбили підсумки футбольного сезону

Заступник голови Сокальськой районної ради Василь Бойко від імені голови райради та депутатського корпусу привітав присутніх із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим і наголосив, що районна рада завжди підтримувала спортивну галузь Сокальщини. «Вчора відбулась зустріч керівництва районної ради із представниками футбольної команди «Датський текстиль – Сокаль». Голова райради пообіцяв надати фінансову підтримку футболістам, при умові дотримання певних вимог. Це юридична реєстрація футбольної команди та сформований бюджетний запит, що дасть можливість виділити кошти з районного бюджету.»

Відтак, керівники району привітали найкращих спортсменів та вручили кубки і грамоти у номінаціях: «Кращий воротар», «Кращий захисник», Кращий півзахисник», «Кращий нападник» та «Найкраща команда».

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

футбольний турнір ровесник

3-4 січня в ОЛК “Ровесник” відбудеться футбольний дитячий турнір, присвячений пам’яті тренера ДЮСШ Ярослава Мурованого

3-4 січня у спортивному залі ОЛК ...