Home / Футбол / На стадіоні “Сокіл” відбувся турнір з футболу серед юнаків, присвячений Дню захисту дітей

На стадіоні “Сокіл” відбувся турнір з футболу серед юнаків, присвячений Дню захисту дітей

З ініціативи ДЮСШ "Буг" та за спри­яння сектору з питань фізичної культури та спорту Сокальської РДА на стадіоні "Сокіл" відбувся турнір з футболу серед юнаків, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. У ньому взяли участь команди Поториці, Волиці, Ількович, Теляжа- Забужжя, Тартакова, Домашева, Варяжа та м. Угнова.

Команди були поділені на дві підгрупи. Після попередніх ігор до фінальної частини увійшли копуни з Домашева, Ількович, Теляжа-Забужжя та Угнова.

За третє місце змагались команди Домашева та Теляжа – Забужжя. Основ­­­ний час гри не виявив пере­можця. Гра закінчилась з рахунком 0:0. Тільки після­матчеві пенальті виявили переможця – ним стали домашівці.

А у фінальному поєдинку на поле вийшли команди Ількович (тренер Володимир Логін) та Угнова (Віктор Турій). Гра проходила в цікавій та напруженій боротьбі. Єдиний гол визначив переможця турніру. Ним стали угнівські юні копуни.

Переможці та призери турніру нагороджені кубками та грамотами сектору з питань фізичної культури та спорту Сокальської РДА. Їх вручили директор ДЮСШ "Буг" Василь Сидор та заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб.

Мар'яна КОПЕЙКА,

головний спеціаліст сектору з питань фізичної культури та спорту Сокальської РДА.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині підбили підсумки футбольного сезону

29 грудня в Сокальському районному Народному ...