Home / Футбол / Номінанти футбольного сезону 2012 на Сокальщині

Номінанти футбольного сезону 2012 на Сокальщині

ПЕРША ЛІГА. ЮНАКИ

I місце – ФК «Двірці» (кращий гравець Сергій БІЛЕЦЬКИЙ)
II місце – ФК «Добрячин» (кращий гравець Владислав ВЕЛИГОДСЬКИЙ)
III місце – ФСК «Буг» Жвирка (кращий гравець Ігор МУЛЬКА)

ВИЩА ЛІГА. ЮНАКИ

Кращий воротар – Микола ЦИМБАЛЯК («Шахтар» с. Острів)
Кращий захисник – Іван ТИМЧАК («Шахтар» с. Острів)
Кращий півзахисник – Назар ЧУНИС (СК «Сілець-Легенда»)
Кращий нападник – Олександр ВОЙТЮК (СК «Сілець-Легенда»)
Кращий бомбардир – Олександр ВОЙТЮК (30 м’ячів, СК «Сілець-Легенда»)
I місце – СК «Сілець-Легенда» (представник Богдан ЛЯХОВСЬКИЙ)
II місце – СК «Воля» Поториця (представник Роман ГАЙДУК)
III місце – «Шахтар» Острів (представник Степан КІЛИК)

ДРУГА ЛІГА. ДОРОСЛІ

Кращий воротар – Андрій ТКАЧУК (ФК «Варяж»)
Кращий захисник – Ігор ШУРАК («Теко» с. Теляж)
Кращий півзахисник – Павло МАЛЬЦЕВ (ФК «Белз»)
Кращий нападник – Олег ЛІСОВЕЦЬКИЙ (ФК «Жужеляни»)
Кращий бомбардир – Богдан ТАБАК (30 м’ячів, «Відродження», с. Свитазів)
I місце – «Жужеляни» (представник Михайло ДОНЯК)
II місце – ФК «Відродження» с. Свитазів (представник Ігор КЕЛБА)
III місце – ФК «Белз» м. Белз (представник Володимир КОМАРНИЦЬКИЙ)
Володар кубка газети «Голос з-над Бугу» – ФК «Сокіл» (представник Андрій ВІРА)

ПЕРША ЛІГА. ДОРОСЛІ

Кращий воротар – Богдан ТКАЧУК (ФК «Воля» с. Горбків)
Кращий захисник – Тарас БРОДЮК (ФК «Бендюга»)
Кращий півзахисник – Тарас ВАВРИНЧУК (ФК «Воля» с. Горбків)
Кращий нападник – Віталій ВЕРБИЦЬКИЙ (ФК «Добрячин»)
Кращий бомбардир – Петро РОМАНЧУК (18 м’ячів, «Вікторія», с. Волсвин)
I місце – ФК «Добрячин» (представник Іван ЯРЕМА)
II місце – ФК «Вікторія» с. Волсвин (представник Петро КОЛІДА)
III місце – ФК «Воля» с. Горбків (представник Володимир КОВАЛЬКО)
Переможець кубка ліги – ФК «Двірці» (представник Мирослав ГБУР)

ВИЩА ЛІГА. ДОРОСЛІ

Кращий воротар – Тарас ЯЦИКІВ (ФК «Скомекс»)
Кращий захисник – Андрій МАРКУСЬ (ФК «Шахтар» с. Острів)
Кращий півзахисник – Михайло МАСТИКАШ («Вугільник» смт. Гірник)
Кращий нападник – Сергій ДЖЕРЖ (ФК «Скомекс»)
Кращий бомбардир – Сергій ДЖЕРЖ (18 м’ячів, ФК «Скомекс»)
I місце та переможець кубку «Незалежність» – ФК «Скомекс» (тренер Андрій ДІЛАЙ)
II місце – «ВолКом» с. Волиця (представник Богдан КРИВЧУК)
III місце – «Вугільник» смт. Гірник (представник Богдан СОЛОДКИЙ)
Переможець кубка Федерації – СК «Сілець-Легенда» (голова ради клубу Богдан ЛЯХОВСЬКИЙ)

КРАЩІ ПРЕДСТАВНИКИ КОМАНД

Михайло ЯКУБОВСЬКИЙ (с. Ванів), Микола ЯЦИШИН•(с. Бутини), Василь ЗАПІСОЦЬКИЙ (с. Межиріччя), Володимир ШЕРЕМЕТА (с. Боб’ятин), Степан ПАВЛІВ•(с. Перетоки)
КРАЩІ АРБІТРИ
Руслан ПАЗЮК, Роман ПЕЛЕХ, Степан ЛЕМЕНТАРЬОВ

ЗА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ФУТБОЛУ
Ярослав Іванович ГОДІСЬ (Сілецький сільський голова), Василь Петрович МУХА (директор ТзОВ «Галичхутро»), Іван Степанович СИРОЇД (Межирічанський сільський голова), Віктор Миколайович ЗАХАРКО (директор СП «Скомекс»), Степан Несторович КІНДРАТЮК (Переспівський сільський голова), Богдан Борисович КРИВЧУК (представ-ник «ВолКом» с. Волиця), Ігор Володимирович ХОМ’ЯК (директор фермерського господарства)

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Футбольний клуб з Соснівки “Рочин” стартує у кубку України серед аматорів

У середу, 12 вересня, “Рочин” зіграє ...