Home / Футбол / Вшанували володаря кубка України

Вшанували володаря кубка України

У Народному домі Соснівки відбулися урочистості щодо вшанування володаря кубка Украіни серед аматорів – команди "Гірник" (Соснівка).

Спочатку були нагороджені за успіхи у змаганнях дитячі та ветеранські команди Соснівки. Після цього голова федераціі футболу Львівської області Ярослав Грисьо вручив медалі та кубок України серед аматорів безпосереднім винуватцям дійства – гравцям, тренерам, керівникам "Гірника". Я. Грисьо зазначив, що "Гірником" може гордитися не лише Соснівка, але й і уся Львівщина, відзначивши самобутність цієї команди. Крім того, він вручив приз "Кращий тренер Львівщини 2015 року" головному тренеру "Гірника" Володимиру Підкіпняку. ФК "Гірник" відзначив подяками багатьох людей, причетних до цієї перемоги. 

Багато теплих слів пролунало цього вечора на адресу команди від посадовців, уболівальників, ветеранів соснівського футболу… Відзначали президента клубу Ігоря Смолинця, який дуже багато робить для команди, головного тренера Володимира Підкіпняка, завдяки тренерському таланту якого вдалося гармонійно поєднати молодість і досвід…

Варто відзначити і концертну програму цього святкового вечора. Особливо вразило усіх те, що гравець команди Святослав Гатин-Лозинський, досить професійно виконавши українську пісню, довів, що гравці "Гірника" не лише добре грають футбол, але й мелодійно співають!

Ігор МУЛЬКА.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі проходить Міжнародний турнір з футболу

13 вересня на стадіоні «Сокіл» у ...