Home / Футбол / Пройшов футбольний турнір у Стенятині

Пройшов футбольний турнір у Стенятині

У Стенятині відбувся турнір з футболу, присвячений пам’яті вчителя та тренера Богдана Івановича Цейка. Участь в ньому взяли команди місцевої школи, ветеранів, ФСК "Стенятин" та "Буг" (с. Перетоки). Після матчу між колективами Стенятина та Перетік, зустріч між якими закінчилась з рахунком 2:2, пройшло відкриття турніру.

Василь Сидор відзначив, що працював з командою стенятинців і попросив присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять •Б. Цейка. Він також розповів про футбольні досягнення в обласних та районних змаганнях.

Сільський голова Григорій Студінський привітав учасників турніру та прихильників футболу з започаткованими змаганнями, завірив присутніх, що турнір стане традиційним і географія учасників буде ширшою.

З словами вдячності та поваги до учасників та спонсорів звернулась Ірина Богданівна, дочка тренера, розповівши присутнім про життєвий шлях батька та його ставлення до спорту і, зокрема, футболу.

Слова привітань та найкращих побажань висловив також Ярон Цимборський, якому довелось працювати на тренерській ниві ще з теперішньою командою ветеранів, яких він знає особисто, закликав молоде покоління продовжити традиції і примножити футбольні здобутки.

Всіх учасників турніру нагородили пам’ятними медалями та грамотами. Відзначили й спонсорів.

Після урочистостей відбулась футбольна зустріч між командами ветеранів та школярів, яка викликала чималий інтерес у вболівальників. Команду ветеранів представляли чемпіони обласної першості, зустріч завершилась з рахунком 1:1.

Після закінчення турніру гравці команд ветеранів на честь пам"яті та вдячності поклали вінок від учасників турніру до могили Б. І. Цейка.

Ігор РАТИНЧУК.

Фото Василя Коцюби.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Львові відбулось урочисте відкриття турніру “FOOTBALL FOR KIDS”

28 квітня, у спортивному комплексі олімпійської ...