Результати футбольних матчів на Львівщині

АТАКУВАЛИ І… ПРОГРАЛИ

Відбувся черговий тур чемпіонату Львівщини серед команд вищої ліги. ФК «Сокаль» приймав команду «Погонь» зі Львова. Юнаки зіграли внічию – 1:1. Дорослий склад сокальчан у першому таймі мав чисельну перевагу, але копуни ніяк не змогли реалізувати моменти. І за це поплатилися – гості повели в рахунку. А після перерви ФК «Сокаль» також йшов в атаку, але… пропустив у свої ворота два м”ячі. І лишень під завісу матчу сокальчани змогли «розмочити» рахунок – 1:3.

Вл. інф.

НАЙБІЛЬШЕ ЗАБИЛИ БЕЛЗЬКІ КОПУНИ

Відбувся другий тур чемпіонату району з футболу у всіх лігах Сокальщини. Справжнє свято спорту  відкриття сезону стартувало у Хороброві, Свитазеві, Горбкові, Поториці, Жвирці. Там провели радіофікацію, під звуки маршу команди виходили на поля, а капітани піднімали Державний прапор під звучання Гімну України. Активну участь  під час відкриття спортивних баталій взяли керівники районної та місцевої влад, меценати і багато вболівальників.

А ось і результати 2 туру.

Вища ліга. СілецьГірник – 2:4, 0:0; ПоторицяДіброва – 5:0, 2:0; БендюгаОстрів – 4:2, 1:2; ЖвиркаВеликі Мости – 1:2, 0:2. Перша ліга. ГорбківСілець2 – , 2:1, ВанівКарів – 0:3, 2:3; ВолсвинСтенятин – 3:0, 1:2; СтаївкаДвірці – 0:7, 0:1; Перв”ятичіТартаків – , 1:4. Друга ліга. Група «А». СебечівРеклинець – 1:2; «Олімпік» (Куличків)Глухів – 2:2; ЖужеляниКуличків – 3:2; БелзБутини – 7:0; ДобрячинХлівчани – 4:1. Група «Б». СвитазівБоб”ятин – 3:1; ЗабужжяПереспа – 1:2; СмиківПеретоки – 1:6; ХоробрівТеляж – 1:0; ВаряжШпиколоси – 0:0.

Ігор РАТИНЧУК, голова федерації футболу Сокальщини.