Home / Футбол / Результати футбольних матчів на Львівщині

Результати футбольних матчів на Львівщині

АТАКУВАЛИ І… ПРОГРАЛИ

Відбувся черговий тур чемпіонату Львівщини серед команд вищої ліги. ФК «Сокаль» приймав команду «Погонь» зі Львова. Юнаки зіграли внічию – 1:1. Дорослий склад сокальчан у першому таймі мав чисельну перевагу, але копуни ніяк не змогли реалізувати моменти. І за це поплатилися – гості повели в рахунку. А після перерви ФК «Сокаль» також йшов в атаку, але… пропустив у свої ворота два м”ячі. І лишень під завісу матчу сокальчани змогли «розмочити» рахунок – 1:3.

Вл. інф.

НАЙБІЛЬШЕ ЗАБИЛИ БЕЛЗЬКІ КОПУНИ

Відбувся другий тур чемпіонату району з футболу у всіх лігах Сокальщини. Справжнє свято спорту  відкриття сезону стартувало у Хороброві, Свитазеві, Горбкові, Поториці, Жвирці. Там провели радіофікацію, під звуки маршу команди виходили на поля, а капітани піднімали Державний прапор під звучання Гімну України. Активну участь  під час відкриття спортивних баталій взяли керівники районної та місцевої влад, меценати і багато вболівальників.

А ось і результати 2 туру.

Вища ліга. СілецьГірник – 2:4, 0:0; ПоторицяДіброва – 5:0, 2:0; БендюгаОстрів – 4:2, 1:2; ЖвиркаВеликі Мости – 1:2, 0:2. Перша ліга. ГорбківСілець2 – , 2:1, ВанівКарів – 0:3, 2:3; ВолсвинСтенятин – 3:0, 1:2; СтаївкаДвірці – 0:7, 0:1; Перв”ятичіТартаків – , 1:4. Друга ліга. Група «А». СебечівРеклинець – 1:2; «Олімпік» (Куличків)Глухів – 2:2; ЖужеляниКуличків – 3:2; БелзБутини – 7:0; ДобрячинХлівчани – 4:1. Група «Б». СвитазівБоб”ятин – 3:1; ЗабужжяПереспа – 1:2; СмиківПеретоки – 1:6; ХоробрівТеляж – 1:0; ВаряжШпиколоси – 0:0.

Ігор РАТИНЧУК, голова федерації футболу Сокальщини.