Сокальчани перемогли нігерійців на міжнародному товариському матчі з футболу

Минулої неділі на сокальському стадіоні «Сокіл» відбувся міжнародний товариський матч між ФК «Сокаль» та студентами з Нігерії, котрі навчаються у вузах Львова та Луцька.
Організатором цього матчу виступив головний тренер ФК «Сокаль» Віталій Середюк, адже нині команда має невеличку перерву у чемпіонаті області.

Команду студентів з Нігерії тренує Роналд Алозі, котрий грав за «Волинь» (Луцьк), його брат виступає за донецький «Металург».
Матч видався цікавим, як по грі, так і на голи. Перший тайм приніс перемогу ФК «Сокаль» з рахунком 3:1.

У другому – глядачі (а їх було дуже багато) побачили ще більше голів. Остаточний рахунок 7:5 на користь сокальчан. У нашій команді голи забивали: Олег Терпеливець (два), Віталій Кашуба, Іван Данилюк, Роман Кузьміч, Віталій Шайнюк, Михайло Мастикаш.

Команда виступала у такому складі: Павло Пшава, Павло Сильвестер, Олег Терпеливець, Олександр Любежанін, Юрій Шукатка, Роман Кузьміч, Віталій Кашуба, Віталій Шайнюк, Михайло Мастикаш, Сергій Матвєєв, Роман Мисик, Денис Івлєв, Олександр Пушанко, Олег Наконечний, Іван Данилюк.

Після завершення матчу голова районної ради Ігор Дацюк, президент клубу, депутат районної ради Анатолій Василишин, головний тренер Віталій Середюк вручили футболістам обох команд медалі. І, звичайно, всі разом сфотографувалися.

Тренер ФК «Сокаль» В. Середюк назвав жителів Сокаля та підприємців, котрі допомогли у підготовці цього матчу. Це Анатолій Харчук, Віктор Черній, Ростислав Кузьо, Андрій Гріх, Ростислав Фігурко, Марія Шамборовська, Ігор Плечінь, Олег Романяк, Юрій Укальський, Роман Петрушка, Сергій Вапінський, Михайло Пограничний, Ігор Пилипчук, Василь Давидович, Василь Муха, Петро Міркунов, Роман Швед, Олег Фенчин.