Соснівський «Рочин» зіграв внічию з командою ОДЕК з Оржева на стадіоні Шахтар

Соснівський «Рочин» та ОДЕК з Оржева не виявили переможця у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. У Червонограді на стадіоні «Шахтар» команди розійшлися безгольовою нічиєю – 0:0. Володар єдиної путівки до чвертьфіналу визначиться у середу, 11 жовтня, в Оржеві, коли команди зіграють повторний поєдинок.

Пара «Рочин» – ОДЕК, на думку багатьох фахівців та вболівальників, вважається однією з найсильніших на стадії 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. Її підтверджують місця обох команд в турнірній таблиці. «Рочин» на даний момент є лідером чемпіонату України у групі 1, а ОДЕК команді з Соснівки дихає в спину, адже після 6 турів чемпіонату набрав лише на два очки менше.

Якщо відверто, то тренери як і однієї, так і іншої команди не хотіли отримали такого суперника на цій стадії турніру. За своєю грою і «Рочин», і ОДЕК заслуговують на місце у наступних стадіях турніру, однак турнірна сітка звела ці команди разом після того, як були пройдені перші суперники. За сумою двох матчів «Рочин» пройшов коломийське «Покуття», а ОДЕК був сильніший за «Юність» з Верхньої Білки, що поблизу Львова.

Оскільки і «Рочин», і ОДЕК є приблизно рівні як і за класом, так і за силою команди, не складно було передбачити, що у цій парі усе вирішить повторний матч в Оржеві. І це незалежно від того, як би не завершився перший матч в Червонограді. У розгром однієї з команд майже не вірилося, а відтак не складно було й передбачити, що забитих голів у цьому протистоянні буде не так багато. Особливо тоді, коли команди не так давно розписали нульову нічию у Соснівці в рамках матчу чемпіонату України серед аматорів.

У першому таймі команди не двох не створили майже нічого. Прогнозовано на полі було
багато боротьби, а захисники кожної з команд вміло читали усі задуми гравців атакуючого плану. У такій грі в якійсь мірі на перший план вийшли стандартні положення. Обидві команди старалися з них витиснути максимум, проте до справжньої загрози справа не доходила. Воротарі обох команд Анатолій Коваленко та Юрій Кособуцький вміло виконували свою роботу після стандартних положень.

У другому таймі командам довелося боротися не тільки з суперником, а ще й з погодними умовами. Втім, рясний дощ аж ніяк не вплинув на перебіг подій на ігровому полі. Команди грали так як могли, а точніше так, як їм дозволяв це робити суперник.

З кожною зіграною хвилиною відчувалося, що гравці «Рочина» поступово захоплюють ініціативу, при чому як і ігрову, так і територіальну. Перевага господарів у другому таймі ставала відчутнішою, а от з забитим голом й надалі були проблеми. У деяких епізодах Юрій Кособуцький виручав свою команду, а особливо тоді, коли атаки «Рочина» мали завершальні удари.

Освіжили гру «Рочина» у другому таймі і заміни від головного тренера Володимира Підкіпняка. Олексій Найдишак, Максим Болкіт та Андрій Дева додали гостроти «Рочину» в атаці. У кількох епізодах захист команди з Рівненщини тріщав по швах, проте до забитого гола бракувало зовсім трішки. В одному з епізодів на допомогу гостям прийшла поперечина після удару Болкіта.

Незважаючи на фарт біля власних воріт, команда Олега Шандрука також кілька разів гідно огризнулася в атаці. При певному збігу обставин ОДЕК навіть міг святкувати перемогу, однак такий розклад подій явно б не відповідав перебігу подій на ігровому полі. Рахунок 0:0 не потішив жодну з команд, але з іншої сторони і ні кого не розчарував. Для «Рочина» важливо те, що команда не пропустила вдома, а відтак потенційно забитий гол на виїзді дасть нашій команді певну перевагу.

Летіти стрімголов вперед для ОДЕКа вдома також немає сенсу, оскільки рахунок 0:0 в основний час матчу може перевести гру в додатковий час, а, можливо, і серію пенальті. Такий варіант у шаховій партії двох аматорських лише на папері гросмейстерів є також можливим.

Шанси на вихід до чвертьфіналу в обох команд є рівні. Усе вирішить матч-відповідь 11 жовтня, який відбудеться в Оржеві. Нагадаємо, переможець цієї пари у чвертьфіналі зіграє з переможцем пари СКК «Демня» – ФК «Миколаїв».