Соснівський «Рочин» зіграв другий товариський матч у зимове міжсезоння

Соснівський «Рочин» зіграв другий товариський матч у зимове міжсезоння. Після перемоги над рівненським «Вересом» U-19 (3:2) команда Володимира Підкіпняка з таким рахунком поступилася «Руху» з польського містечка Високе-Мазовецьке.

Товариський матч відбувся у Львові на стадіоні «Сокіл». Те, що командам доведеться боротися на футбольному полі не тільки з своїм суперником, а ще й з погодними умовами, стало зрозуміло ще перед початком зустрічі. Мокрий снігопад не дозволяв командам показати свої найкращі якості. Соснівський «Рочин» ще ніколи у своїй історії не зустрічався з польським «Рухом», а відтак уявлення про цю команду у тренерського штабу команди, мабуть, було небагато.

Сьогодні «Рух» – лідер Підляського воєводства, четвертого польського дивізіону. Що цікаво, головним тренером цієї команди є український спеціаліст Микола Дремлюк, який і привіз команду до Винник на навчально-тренувальні збори. Як виявилося згодом, поляки для гравців «Рочина» виявилися міцним горішком. Неодноразово прокрадалася думка, що команда з Соснівки недооцінила свого суперника. Як наслідок, старт матч явно краще провели поляки, які не зуміли реалізувати одразу кілька гольових можливостей.

Те, що «Рочин» зберіг власні ворота на замку у першому таймі, – велика заслуга воротаря команди Анатолія Коваленка. Прийнявши «холодний душ» на засніженому полі, гравці «Рочина» по-справжньому прокинулися у другій половині першого тайму, коли зуміли перехопити ініціативу і диктувати уже свої умови на полі. Пробити оборону суперника команді Володимира Підкіпняка вдалося лише наприкінці першого тайму, коли знову за «Рочин» забив потенційний новачок команди, вдало зігравши на добиванні. Незважаючи на перевагу «Рочину» в один гол, поляки аж ніяк не змирилися з таким перебігом подій на полі. Не без допомоги рикошету та вдало розіграної атаки «Рух» доволі несподівано на початку другого тайму не тільки зрівняв рахунок, а й вийшов вперед. При рахунку 2:1 на користь суперника Володимир Підкіпняк зробив чимало замін, давши взяти участь у матчі усім своїм футболістам, в тому числі і потенційним новачкам команди.

До слова, у другому таймі «Рочин» грав уже з двома нападниками, що швидко оправдало. Зробити рахунок 2:2 вдалося ще одному потенційному новачку команди, проте у цьому епізоді також не обійшлося без рикошету. Ще одна тріщина в обороні «Рочина» відбулася у середині другого тайму, коли поляки забивали уже зі стандарту. Втім, попри пропущений третій гол і складні погодні умови гравці «Рочина» були близькими до того, щоб зрівняти рахунок.

Якщо відверто, то рахунок 3:3 виглядав би цілком логічно і, мабуть, повністю відображав би перебіг подій на футбольному полі. Втім, втілити свою перевагу у забитий гол гравцям «Рочина» так і не вдалося. А можливості для цього були. У другій половині другого тайму соснівчани краще виглядали за свого суперника. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу команди Микола Дремлюка з рахунком 3:2.

Цей товариський матч для соснівського «Рочина» в якійсь мірі став повністю віддзеркаленням спарингу з рівненським «Вересом» U-19. Тоді, нагадаємо, наша команда святкувала перемогу з рахунком 3:2.