Home / Футбол / Відбувся футбольний турнір пам’яті Максимовича

Відбувся футбольний турнір пам’яті Максимовича

15 липня на футбольному полі с. Поториця вп’яте відбувся турнір з футболу серед юнаків, присвячений пам’яті тренера футбольної команди "Дружба" Володимира Максимовича, в якому взяли участь команди сіл Волиця, Поториця, ТеляжЗабужжя та міста Угнів.

У першому турі зустрілись юні футболісти сіл Поториця та Волиця. Гра закінчилась з рахунком 4:1 на користь поторицьких копунів. У другій грі угнівські футболісти з рахунком 2:1 перемогли ровесників команди Теляж-Забужжя.

У грі за третє місце зустрілись команди Волиці та Теляж-Забужжя. Першими успіху досягли юнаки з Волиці, забивши два голи. Та хлопці з Теляж-Забужжя зуміли зрівняти рахунок. Основний час гри  2:2. Під час післяматчевих пенальті влучнішими були юнаки з Теляж-Забужжя  3:2.

У фінал вийшли копуни с. Поториця та м. Угнів. Першими рахунок в грі відкрили юнаки з Угнова. Поторицькі футболісти зуміли зрівняти рахунок та забити ще два голи у ворота суперника. У підсумку  3:1 на користь сільської команди, яка й стала переможцем.

Учасники, переможці та призери нагороджені грамотами, кубками та медалями.

Визначені кращі гравці турніру, які отримали призи. Ними стали Олег Іванчина (с. Волиця), Ярослав Турко (ТеляжЗабужжя), Назарій Гель (м. Угнів), Василь Кріль (с. Поториця). Найбільше м"ячів забив гравець команди с. Поториця Назарій Муха.

У перерві між іграми учасники футбольного турніру взяли участь у футбольних конкурсах та естафетах, переможці яких одержали призи.
Учасників турніру і вболівальників, яких чимало зібралося на стадіоні, привітав сільський голова Роман Смик, подякував юним футболістам за участь у турнірі, вручив грамоти, подяки від громади Василю Сидору, Євгену Борнаку, Роману Гайдуку, Василеві Мусі  за розвиток футболу у селі Поториця.

ДЮСШ "Буг" вдячна за підтримку по організації та проведенню цього турніру Олегу Іванчині  директору ПАФ "Білий стік", Віктору Захарку  директору ПП "Скомекс", Василю Мусі  директору ТзОВ "Галичхутро".

Мар"яна КОПЕЙКА,
інструктор ФСК "Сокаль".

Фото ВІктора ТУРІЯ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

14 жовтня на стадіоні «Сокіл» відбудеться фінал Кубку «Голос з-над Бугу

14 жовтня на стадіоні «Сокіл» відбудеться ...