Суперкубок першої ліги серед юнаків на Сокальщині

На сілецькому стадіоні «Центральний» відбувся матч за суперкубок першої ліги серед юнаків. В ньому зустрілися володар кубка СК «Сілець-Легенда» та чемпіон цьогорічної першості – ФК «Буг» (Жвирка).

Сілецькі футболісти з перших хвилин повели атаки на ворота суперника. Володіючи територіальною перевагою, вони вже на шостій хвилині відкрили рахунок. Відзначився Володимир Боднар. Він, отримавши м’яча біля карного майданчика, потужним ударом спрямував його в сітку воріт – 1:0. Гості у відповідь провели швидку контратаку. Роман Боднар з 18ти метрів пробив у дев’ятку, але блискучою була гра воротаря Андрія Кваса, який перевів м’яч на кутовий. Та гості подали його невдало.

Господарі постійно атакували ворота суперника. І вже на 35й хвилині подвоїли рахунок. Голкрасень забив нападник Олександр Єпіфанов. Він вийшов сам на сам з воротарем, відправивши м’яч під перекладину – 2:0. Останні хвилини першого тайму пройшли вже в атаках жвирківських гравців, які намагалися скоротити рахунок. Проте їхнім ударам бракувало влучності.

У другому таймі господарі постійно домінували, переважаючи суперника у швидкості та майстерності. Та оборонці бендюзької команди стримували атакувальний наступ господарів ще на підступах до карного майданчика. У середині тайму вони на деякий час перехопили ініціативу, намагаючись врятувати зустріч. На 68й хвилині шанс відзначитись мав Іван Остапик. Він пробивав з двадцяти метрів та м’яч пролетів повз ворота. Слушну нагоду забити гол мав і Роман Боднар, який увірвався в штрафний майданчик, але з ударом забарився і захисники ліквідували загрозу.

А на останніх хвилинах сілецькі футболісти притисли суперника до своїх воріт. Проте збільшити рахунок їм не вдалося. Воротар Павло Тищук двічі рятував команду після небезпечних ударів нападників господарів Олександра Єпіфанова та Андрія Невинника.

Незабаром пролунав фінальний свисток, який зафіксував перемогу футболістів Сільця. Вони й стали першими володарями почесного трофею серед юнацьких колективів першої ліги.

Голова федерації футболу Сокальщини Ярослав Підкіпняк вручив переможцям суперкубок. Пам’ятним кубком нагороджено й «Буг» (Жвирка). Матч обслуговували судді Володимир Мигаль, Степан Чоп, Володимир Музичук.

Склад команд: ФК «Буг» (Жвирка) – Павло Тищук, Андрій Мусій, Роман Кінах, Тимофій Худик, Роман Антонів, Богдан Козицький, Роман Боднар, Іван Остапик, Віталій Тихонов, Ігор Микитюк, Мар’ян Мулька, Петро Павлюх, Василь Семенюк, Роман Гулявський,  Андрій Сорока (представник команди – Руслан Пазюк);•СК «СілецьЛегенда» – Андрій Квас, Олег Ярмола, Андрій Кріль, Андрій Невинник, Богдан Яцик, Тарас Вихор, Ярослав Абрамчук, Володимир Боднар, Олексій Олексюк, Володимир Стадницький, Олександр Єпіфанов, Олександр Женчуг, Андрій Смілка, Іван Ройко, Михайло Васечко (представник команди Богдан Ляховський).

А потім, втретє, відбувся футбольний турнір пам’яті земляка, Крайового провідника ОУН Івана Климіва«Легенди». У змаганнях взяли участь: команда футболістівветеранів Сільця, яка цьогоріч виборола третє місце в чемпіонаті області, СК «СілецьЛегенда» та СК «СілецьЛегенда»2.

Вони грали два тайми по 25 хвилин.

У першому поєдинку зустрілися ветерани та СК «СілецьЛегенда»2. З перших хвилин на полі точилася вперта боротьба між футболістами, в якій ніхто не хотів поступатися. Незважаючи на опір ветеранів, СК «СілецьЛегенда»2 вдалося забити гол у ворота суперника. Відзначився Петро Сироїд, головою спрямувавши м’яча під перекладину. У другому таймі ветерани відновили рівновагу. Гол з пенальті забив Іван Ярема. А під завісу матчу нападник Олег•Драган встановив остаточний рахунок – 2:1.

У другому двобої змагалися СК «СілецьЛегенда» та СК «СілецьЛегенда»2. Однак у цій зустрічі ніхто не зміг відзначитись. Обидві команди мали гольові моменти, впевнено грали воротарі, ліквідовуючи небезпечні удари. Матч завершився нульовою нічиєю. А в серії пенальті перемогу святкували гравці СК «СілецьЛегенда»2 – 5:4. За регламентом переможці отримали два очки, а переможені – одне.

Доля переможця турніру вирішилась в поєдинку ветеранів та СК «СілецьЛегенда». В цій зустрічі ветерани мали нагоду відзначитись, проте на їхній грі стала позначатись втома. Вони сповільнили темп і це було на користь супернику. Чергова атака молодших гравців увінчалась успіхом.

Нападник Іван Мойсак з близької відстані забиває переможний гол – 1:0. До кінця зустрічі рахунок не змінився. Набравши в підсумку чотири очки, СК «Сілець-Легенда» став переможцем турніру.

Сільський голова Ярослав Годісь вручив переможцям перехідний кубок. Грамоти отримали всі командиучасниці турніру. Кращими гравцями стали Олег Драган (ветерани), Іван Мойсак (СК «СілецьЛегенда») та Петро Сироїд (СК «СілецьЛегенда»2). Після вручення нагород Богдан Ляховський подякував учасникам турніру та вболівальникам за футбольне свято, подароване односельчанам.