Футбол

Суперкубок Сокальщини в ФК “Дружба”

На сокальському стадіоні «Сокіл» відбувся фінальний матч за Суперкубок другої ліги. В ньому зустрілися цьогорічний чемпіон – «Дружба» (Поториця) та володар кубка часопису «Голос з-над Бугу» СК «СілецьЛегенда»2.

Перші хвилини поєдинку пройшли при невеликій перевазі сілецьких футболістів. Вони провели на ворота суперника декілька гострих атак, одна з яких мала б завершитись взяттям воріт, Руслан Дикий метрів з вісімнадцяти ударом спрямовує м’яч під перекладину, але відмінно грає воротар.

Невдовзі вже поторицькі футболісти отримали шанс відзначитись та удару Євгена Борнака, з близької відстані, забракло влучності, м’яч пролітає набагато вище воріт. Гра проходить в атакуючих діях обох команд. Та гравців підводить реалізація гольових моментів. Йшла тридцята хвилина поєдинку. Під час чергової атаки футболістів Сільця, поторицькі захисники біля лінії карного майданчика, недозволеним прийомом зупиняють прохід нападника Сергія Сковрона. Штрафний виконує Богдан Іванець. М’яч, влучивши в хрестовину воріт, відлітає до Руслана Дикого і той ударом головою відкриває рахунок – 1:0.

До завершення першого тайму залишалось ще чимало часу, але жодній з команд не вдалося послати м’яч в сітку воріт суперника. Після перерви поторицькі футболісти зуміли переломити хід зустрічі на свою користь. Вони атакують ворота суперника значними силами.

Незабаром їхні зусилля увінчалися успіхом. На шістдесятій хвилині нападник Євген Борнак зі штрафного зрівнює рахунок – 1:1. Через чотири хвилини він відзначився вдруге. Після його сильного удару м’яч, вдаривши в стійку, влітає в сітку воріт – 2:1.

Намагання сілецьких гравців відновити рівновагу в протистоянні, руйнувалися ще на підступах до карного майданчика. Чітко й злагоджено діяли оборонці. А дальні удари та навіси не принесли бажаного результату. І все ж на останній хвилині зустрічі була нагода виправити становище. Проте штрафний удар у виконанні Руслана Троцевича відбила перекладина. Отже, безкомпромісна й вперта боротьба на футбольному полі завершилась перемогою команди з Поториці.

Суперкубок переможцям вручили голова федерації футболу Сокальщини Ярослав Підкіпняк та начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Ярослав Тарасюк. Пам’ятний кубок отримав й фіналіст – СК «Сілець-Легенда»2. Фінальний матч проводили судді Ігор Ратинчук, Олег Смага, Степан Павлів.

Склад команд: ФК «Дружба» (Поториця): Юрій Ребрина, Віталій Чишій, Ігор Притка, Олександр Чишій, Андрій Жарський, Сергій Красюн, Тарас Кіс, Петро Якимчук, Роман Гайдук, Юрій Нечай, Мар’ян Діжак, Ярослав Микитюк, Євген Борнак (тренер). Представник команди: Василь Практика.

СК «Сілець-Легенда»2: Петро Сироїд, Сергій Гавалко, Микола Бусько, Василь Литвинюк, Мар’ян Стеф’юк, Михайло Терех, Руслан Дикий, Степан Бусько, Михайло Білань, Володимир Сковрон, Богдан Іванець, Сергій Сковрон, Іван Побережник, Андрій Пилип’юк, Сергій Марчук, Віталій Кіпень, Іван Сковрон, Юрій Литвинюк, Руслан Троцевич (тренер). Представник команди – Василь Терех.