Home / Футбол / ТРЕБА ГРАТИ У ФУТБОЛ, А НЕ ПОВЧАТИ АРБІТРІВ…

ТРЕБА ГРАТИ У ФУТБОЛ, А НЕ ПОВЧАТИ АРБІТРІВ…

Відбулося позачергове засідання вико-навчого комітету федерації футболу Сокальського району. У виконком входять: Ярослав Підкіпняк – голова федерації футболу, Василь Сидор – його заступник, директор ДЮСШ «Буг». Члени федерації: Олег Солодяк – голова районної ради, Любомир Миколайчук – спеціаліст управління Держкомзему у Сокальському районі, Роман Давлятшин – арбітр обласного чемпіонату.

На цьому засіданні розглянуто одинад-цять питань порядку денного. Один із пунктів, це обговорення статті в газеті «Голос з-над Бугу» «Кубок «Незалежність» чи знущання зі спортивної гри?» за 17 серпня, яку від імені адміністрації ФСК «Буг» та вболівальників подав Іван Кошлай. В ній йде мова про півфінальний матч між командами «Буг» та СК «Сілець-Легенда». А ще – про дисципліну команди «Буг» (Жвирка). Автор та керівництво команди, яке спонукало його написати замітку в газету прекрасно володіють інформацією куди витрачаються кошти, які затверджені ФФС і протягом сезону використовуються згідно з кошторисом. За підсумками футбольного сезону федерація звітується про обсяги робіт та витрати коштів за цей період. А ревізійна комісія, до складу якої входять: Василь Курило – працівник ДПІ, Олександр Новацький – журналіст ТРК «Сокаль», Володимир Капуста – вчитель Телязької школи, доповідає про витрачені кошти.

Незрозуміло постає питання чому футбольний клуб апелює про фінансовий стан через газету, а не напряму в ревізійну комісію федерації футболу Сокальщини та ще й в розпал сезону, коли ще мало проведено фінансових операцій, які проходять через банк. Щоб нагородити футбольні команди за підсумками сезону необхідно витратити близько 10000 гривень, це: 300 медалей, 15 кубків, 50 номінантів.
У минулому сезоні на юнацьку і дорослу команди «Буг» витратили 2100 гривень, додатково – грамоти з фотографіями гравців, особистий знімок. На Кубку вигравіровано весь склад команди. Навіть в обласній першості так не нагороджують.

В статті є слова «втік і суддя правив бал». Та бал почався ось з чого. Голова футбольного клубу Петро Мусій звертається лайливими словами в присутності дітей, своїх вболівальників та гостей до арбітрів, починає нагнітати обстановку, за ним підхо-дять гравці дорослої команди, пізніше й вболівальники. Все це продовжилось і на футбольному полі. Юнаки, маючи підтрим-ку своїх керманичів, не грали у футбол, а повчали арбітра, що частково, можливо, й вплинуло на поразку з рахунком 2:0. Коли ж нарешті футбольний клуб «Буг» залучить хоча б одного арбітра до районних змагань?

На запитання чи були справедливо забиті голи, чи правильно призначені пенальті (нереалізований), почули ствердну відповідь. Причини варто шукати в іншому. Чомусь автор, який, до речі, тільки один говорить від імені адміністрації та вболівальників, не цікавиться, яким чином випускаю газету «Футбол Сокальщини», де і як беруться матеріали й світлини матчів з Хлівчан, Стаївки, Куличкова, Великих Мостів, Глухова?
Кожної неділі на футбольних полях Сокальщини відбувається 20 матчів, а це 40 команд, 900 футболістів заявлено в чемпіонаті Сокальщини. А ще необхідно скерувати арбітрів на матчі, видати прото-коли, зібрати інформацію про результати, виписати попередження, вивести бомбардирів, скласти турнірні таблиці.

Хоча керівники відділу у справах молоді та спорту РДА та райради обіцяли мізерну зарплату. Футбольний клуб Сокаля торік отримав 100 тисяч гривень на юнаків та дорослих, а сільським командам закуплено тільки декілька футбольних форм.

Великий обсяг роботи проводить й Ігор Ратинчук. На підставі рапортів І. Ратинчука, Р. Пелеха та порушення регламенту, федерація футболу Сокальщини прийняла рішення: голові ФСК «Буг» Петрові Мусію вказати на негативну поведінку та прояви громадської неповаги. За повторні дії П. Мусія притягнути до матеріальної відповідальності. ФСК «Буг» оплатити арбітрам за півфінальну гру. У випадку невиконання, юнацький склад до наступних ігор не допускається. Якщо будуть виходи вболівальників під час футбольного матчу на поле та перешкоджання арбітрам виконувати свої обов”язки, то ігри чемпіонату на цьому стадіоні не проводитимуться. Арбітрів бригади Романа Пелеха на матчі за участю команди «Буг» не скеровувати.

Ярослав ПІДКІПНЯК, голова федерації футболу Сокальщини.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Депутати Червоноградської міської ради завтра мають надати ділянку під футбольне поле

Завтра, 24 жовтня, відбудеться позачергова сесія ...