Home / Футбол / У ФІНАЛІ КУБКА “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ” – НАЙСИЛЬНІШІ

У ФІНАЛІ КУБКА “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ” – НАЙСИЛЬНІШІ

А на сокальському стадіоні "Сокіл" першими на гру вийшли серед основних складів команда "ВолКом" (Волиця-Комарів) та ФК "Діброва". З перших хвилин в атаку пішли волицькі копуни. Вже на 5 хв. Олег Чунис мав нагоду відкрити рахунок, але м"яч пролетів поряд зі штангою. Потім був перший кутовий на ворота ФК "Діброва" – воротар відбив м"яч.

Вже на 15 хвилині чудову атаку провели футболісти з Діброви. Після удару м"яч попав у перекладину. З цього часу ФК "Діброва" активізував свої сили, а суперник відійшов у захист. Через п"ять хвилин у своїй штрафній "ВолКом" порушує правила і суддя Віктор Тимощук (йому допомагали Іван Давидов і Юрій Шуба) показує на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізовує Іван Ткач – 0:1. А на 27 хв. віч-на-віч з воротарем  ФК "Діброва" виходить нападник "ВолКому", проте удар був неточним.

Волицькі копуни здійснюють декілька контратак. Під час однієї з них суперник порушує правила у штрафній. Пенальті. До м"яча підходить Дмитро Сорочан і… шкіряна куля пролітає поряд зі штангою. Завершення першого тайму пройшло за ініціативи "ВолКому", але зрівняти рахунок не вдалося.

Друга половина матчу також розпочалася атаками волицьких футболістів. Й знову безрезультативно. На 54-й хвилині б"є по воротах суперника Діброва, але м"яч пролітає над перекладиною. Через хвилину вже нападник з Волиці не дотягується до м"яча, щоб відправити його у ворота. А ось на 57 хв. Володимир Білоус, вийшовши один на один з воротарем, збільшує рахунок на користь ФК "Діброва" – 2:0. В подальшому і "ВолКом", і "Діброва" йшли в атаку, мали можливість відзначитися. І тільки на 41-й хвилині Роман Ковальчук ("ВолКом") прохо-дить суперників у штрафній і забиває гол у ворота ФК "Діброва" – 1:2. В подаль-шому решта часу в атаці провели волицькі футболісти, але їх старання не увінчалися успіхом, у фінал вийшов ФК "Діброва".

Другий матч між командами "Гірник" і "Сілець-2" розпочався атаками сілецьких копунів. Вже на 5 хв. Богдан Іванкевич пробив вище воріт. Через хвилину чудову нагоду втратив Богдан Гарасим з Гірника. Правда, треба відзначити хорошу гру сілецького воротаря Петра Сироїда, котрий парирував кілька ударів. На 25 хв. по воротах бив “Сілець-2” – м"яч потрапив у воротаря.

В подальшому підряд два кутових подавали футболісти Гірника, суперники вибивали м"ячі. Гра була рівною, видно було зосередженість копунів більше у захисті,  контрвиходи не приносили успіху. Тому перший тайм – 0:0.

Другу половину зустрічі атаками розпочав "Сілець-2". Але й "Гірник" не засиджувався на місці. Й на 59 хв. хороший прохід Віталія Шайнюка увінчався успіхом. "Гірник" повів – 1:0.

Під час однієї з атак команди "Сілець-2" суперник порушує правила. Суддя Степан Чоп (бокові Володимир Музичук, Володимир Мигаль) призначає штрафний. Це приблизно 25 метрів до воріт. Пробивають сілецькі копуни й м"яч пролітає над перекладиною. Через декілька хвилин вони подають кутовий, але воротар знову був на висоті.

Нападники "Гірника" також продовжували штурмувати ворота суперника. А "Сілець-2" прагнув зрівняти рахунок, адже зали-шалось все менше часу. І вже на доданій хвилині вони мали таку нагоду. Але воротар вибив м"яч на кутовий, а потім й парирував удар. Відразу "Гірник" пішов в контратаку й Роман Маїк подвоїв рахунок. Отже, 2:0, перемогла команда "Гірник".

У фіналі кубка "Незалежність" зустрінуться: серед юнаків – Сілець -Гірник; дорослих – Діброва – Гірник.

Василь СОРОЧУК.

Команда ФК "Гірник"

Команда ФК "Діброва"

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі нагородили переможців Міжнародного турніру з футболу

15 вересня на стадіоні «Сокіл» у ...