Home / Футбол / Угнівчани на благочинній акції в ФК Львів

Угнівчани на благочинній акції в ФК Львів

Триває благочинна акція футбольного клубу "Львів", що пропагує здоровий спосіб життя та шкільний футбол. У приміщення офісу клубу на запрошення львів"ян завітала делегація міста Угнова, сіл Стаївки та Карова. Директор ДЮФШ "Львів" Ярослав Лемех розповів про клуб, його традиції. Діти з цікавістю розглядали численні експонати музею, котрі нагадують про переможні матчі, а також спортивні кубки, нагороди, завойовані в українських першостях та турнірах за кордоном.

Від угнівчан колекція галереї слави команди "Львів" поповнилася ще одним кубком з написом "Угнів  найменше місто України" та картиною художника Петра Івасейка.

Відносно футбольного матчу, то можна сказати, що перший виїзний дебют на полі львівського "Сокола"  у ролі рівного суперника для ФК "Угнів" не вдався кращим, аніж місяць тому, у якості господарів. Тоді, 17 жовтня, молодіжна команда угнівчан поступилася львів"янам з рахунком 3:5. Хоча, використавши всього декілька реальних шансів для взяття воріт, могла бути бойова нічия. Однак, не повезло…

За угнівчан забивали: Ярослав Ледвій, Павло Хахула й Володимир Магулка. Стараннями Юрія Голуба, Руслана Поріцкого та Василя Бужка львів"яни таки довели до логічного завершення працю своїх тренерів Миколи Заяця та Романа Марича.

У матчі-відповіді 21 листопада угнівчани виявились доволі миролюбними, а ще, головне, не такими майстерними, як львів"яни.

При такій грі тренера гостей Сергія Горошка не хвилювало тільки одне питання  воротаря команди, котрий наприкінці першої половини впевнено відбив підступний удар з одинадцятиметрової позначки.

Роман Решко, учень ПТУ-77, з честю виходив із ситуацій, які виникали біля його воріт. У підсумку голкіпер сім разів виявився безсилим.

Вболівальники обидвох команд довго пам"ятатимуть рахунок зустрічі, тому, що великий потенціал угнівчан у грі зовсім не проявився. Футболісти зобов"язані були ще у першому таймі використати 34 гольові передачі, а не просто бити по воротах суперника.

Досвідчені львів"яни, зробивши у другій половині відразу п"ять замін, за рахунку 2:2, змусили угнівчан багато помилятися у простих ситуаціях. І сталося так, що футболісти зіграли нижче свого рівня.

Команди виходили у таких складах.

ФК "Львів": О. Кудрик, Н. Цюпка, А. Феджора, С. Гатин, Р. Тесак, О. Чорний, Р. Войтович, А. Коляса, С. Хижий, О. Залузький, А. Каретін, М. Бабій, В. Бушка, Ю. Голуб, О. Загоруйко.

ФК "Угнів": Р. Решко, Н. Гарячий, А. Лис, В. Сайчук, А. Глазирін, Ю. Антонюк, Н. Пиптик, Р. Кучер, А. Горечий, П. Хахула, І. Гулька, Д. Хахула, М. Магулка, А. Копитчак, Ф. Марухняк, Р. Кравець, С. Вусик, А. Татарин, І. Баран.

На прощання гравці команд побажали один одному успіхів, а львів"янам – майбутнім чемпіонам – здійснення заповітних мрій. Беручи до уваги, що головним завданням гостей із Сокальщини на даному етапі було подивитися і підібрати склад, усе стає на свої місця. Селекція є, а гру свою віднайдемо! Тому діти щиро вдячні за таку ініціативу футбольному клубу "Львів" та особисто Юрію Кіндзерському, голові Сокальської райдержадміністрації Миколі Мисаку, а також директору автотранспортного підприємства "Автолайн" Василеві Гнідцю, водієві автобуса Ігорю Бобешку та інспектору ВДАІ Сокальського району капітану Ярославу Шпаку. Ми приємно вражені такою увагою.

Віктор ТУРІЙ.
м. Угнів.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Львові відбулось урочисте відкриття турніру “FOOTBALL FOR KIDS”

28 квітня, у спортивному комплексі олімпійської ...