Home / Футбол / У регіональному турнірі перемогли Сокальчани

У регіональному турнірі перемогли Сокальчани

30-31 березня в басейні Сокальської ДЮСШ "Соколяни" пройшов регіональний турнір з плавання, присвячений пам'яті старшого тренера Андрія Васильовича Глуховецького. Також цей турнір приурочений до 50-річчя діяльності спортивної школи. У змаганнях взяли участь команди КДЮСШ м. Ковель, ДЮСШ-2 м. Червоноград, НВК № 26 м. Луцьк та дві – ДЮСШ "Соколяни" м. Сокаль. Змагання проходили за системою багатоборства – це 50 м + 200 м + 100 м одним із спортивних способів плавання.

У підсумку командної першості перше місце посіла команда Сокаль-1 – 354 очки; друге – з результатом 345 очків – плавці з м. Ковель; третє – червоноградці – 310 очок; далі – лучани (283) та команда Сокаль-2 (217 очків).

Варто відзначити кращих плавців в команді Сокаля, які стали переможцями та призерами в багатоборстві за сумою трьох дистанцій, перші місця: Яна Кіщук – батерфляй; Богдан Шуляк – кроль на спині; другі: Оля Лучкова та Вадим Дробіцький – брас; Вадим Трескот – кроль на спині; треті: Олександра Стрембіцька та Дмитро Нелюбін – брас; Роман Шурм'як – батерфляй; Вікторія Вуткевич та Роман Велюш – кроль на спині.

Організатори турніру висловлюють подяку спонсорам турніру Ростиславу Фігурко, Володимиру Даньчаку та Мирославі Франчук.

Ярослав СИДОР, старший тренер відділення плавання ДЮСШ "Соколяни".

         

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Футболісти Сокальщини перемогли в новорічному турніру з футзалу

Днями у Львові проходив новорічний турнір ...