Home / Футбол / У м. Сокаль відбулися змагання з футболу

У м. Сокаль відбулися змагання з футболу

Нині одним з головних завдань, яке стоїть перед фізкультурною громадою, – залучення до фізичної культури і спорту жителів Сокальщини, їх оздоровлення, формування високих моральних якостей, виховання здорового підростаючого покоління в сільській місцевості.

Традиційно, у День фізичної культури і спорту, у м. Сокаль відбулися змагання з футболу у вікових категоріях 2003-2004 р. н. Урочисте дійство проходило під гаслом: "Свято людей, які у спорті і житті хочуть були швидшими, вищими, сильнішими!"

У турнірі традиційно брали участь команди дітей ФК "Сокаль", сіл Острів, Теляж, Тартаків, Поториця, команди дівчат ФК "Сокаль", ФК "Арсенал-Сокаль", ФСК "Буг" смт. Жвирка та ДБФК "Арсенал-Угнів", які були розділені на дві групи. Після завершення матчів групового турніру переможці зіграли у фіналі. Футбольні поєдинки були майже, як у дорослих. На полі панувала чудова атмосфера, були красиві майстерні голи, результативні передачі, бурхливі переживання вболівальників та, звісно, радість переможців. Тренерський склад команд-учасниць підготував юних футболістів якнайкраще, адже командна гра – це показник роботи та злагодженості колективів.

За підсумками змагань, перше місце посіли футболісти ФК "Сокаль", другими були футболісти ДЮФК "Арсенал-Угнів", третіми – ФСК "Буг" із смт. Жвирка. Варто зазначити, що гості змагань – угнівчани, змогли взяти участь у змаганнях завдяки компанії "Select", виробнику якісного спортивного одягу та м'ячів. 

Переможці та призери нагороджені кубками та грамотами відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Віктор ТУРІЙ.

Фото автора.

 

 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбувся турнір з футболу серед дітей 2005-2007 р.н. Фото

В рамках відзначення Міжнародного Дня захисту ...