Home / Футбол / В Сокалі пройшов дитячий турнір з футболу

В Сокалі пройшов дитячий турнір з футболу

Уже вчетверте відділ сім’ї, молоді та спорту Сокальської РДА та спортивний клуб «Сілець-Легенда» провели дитячий турнір з футболу, приурочений пам’яті провідника ОУН Івана Климіва (псевдо – «Легенда»). Відкриваючи турнір, голова клубу Богдан Ляховський коротко ознайомив дітей із визначною постаттю провідника ОУН, що народився у Сільці і був відповідальним за політичний напрямок роботи, за мобілізацію нових членів до лав організації.

Незважаючи на дощову погоду, матчі відбулись у визначений час. Участь у турнірі взяли чотири команди (Сільця, Поториці, Теляжа і Угнова).
У фінальному матчі за головний приз зустрілись команда «Воля» с. Поториця (тренер Василь Сидор) і ФСК «Арсенал» м. Угнів (тренер Віктор Турій). Гра складалась на користь юних футболістів з Поториці, які впевнено повели у рахунку 2:0, але наприкінці першого тайму «гармашам» вдалось скоритити відставання у рахунку. А в другій половині гри вони перехопили ігрову ініціативу і мали декілька хороших нагод, щоб перевести гру до серії 11метрових штрафних ударів, але самовіддана гра воротаря «Волі» забезпечила їй перемогу в турнірі.

У матчі за третє місце господарі поля – команда Сільця – перемогла команду «Прибужжя» з Теляжа з рахунком 2:0.

Оргкомітет змагань визначив кращих гравців у командах учасницях, ними стали: Назар Муха (Поториця), Ігор Бартман (Угнів), Василь Ногаль (Сілець), Назар Чесак (Теляж).

Тарас ФЕДИНА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині підбили підсумки футбольного сезону

29 грудня в Сокальському районному Народному ...