Home / Футбол / В Угнові відбувся турнір з футболу серед юнаків

В Угнові відбувся турнір з футболу серед юнаків

Угнів зустрів команду села Хлівчани на турнірі з футболу серед юнаків 1996-1997 р. н. похмурою погодою. Вийшовши на футбольне поле, підопічні тренера Миколи Русина видавалося розгубилися у матчі проти старших за віком учнів аграрного ліцею.

Але поступово гра вирівнялась. Юним футболістам з Хлівчан головне було відтіснити суперника від воріт, і вони це уміло зробили, а з часом взагалі стали загрожувати команді Угнова. Тож гра видалася по справжньому живою, як і підсумок матчу – 4:4!

Вдало проведена зустріч надала гостям сил, щоб у наступній грі з ровесниками місцевого «Арсеналу» грати ще краще. І перемогти з рахунком 2:0 й завоювати найвищу сходинку у турнірі «Найменшого міста».

Переможців привітав заступник Угнівського міського голови Ігор Мороз. Він відзначив кращих гравців турніру, а це: Душний – воротар, Наумко, Бартман (усі «Арсенал»), Михайло та Юрій Кудрики (Хлівчани), Юрій Антонюк (Угнів), а також бомбардирів – Івана Остасюка та Романа Дубика (Карів) – 4голи.

Місцеві вболівальники також вітали команду Угнівського аграрного ліцею, яка виступала у складі юнаків 19951996 р. н. і за підсумками змагань посіла друге місце.

Футбольний турнір, заснований командою «Арсенал» за підтримки Угнівської міської ради, відкритий для того, щоб дати можливість не тільки талановитим дітям, але всім бажаючим взяти у ньому участь.

Віктор ТУРІЙ.

На фото: команда с. Хлівчани: Володимир Лис,Олег Мелюха, Віталій Мелюха, Богдан Костик, Михайло Кудрик, Юрій Кудрик, Назар Зінечко, Іван Остасюк, Олег Клех, Михайло Шостак, Іван Саноцький.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

14 жовтня на стадіоні «Сокіл» відбудеться фінал Кубку «Голос з-над Бугу

14 жовтня на стадіоні «Сокіл» відбудеться ...