ВДРУГЕ ПІДРЯД

Як ми уже повідомляли, на сокальському стадіоні «Сокіл» минулої неділі за кубок змагалися три команди: «Буг» (Жвирка), «Гірник» (Соснівка) та «Будівельник» (Червоноград). Ветеранів футболу привітали очільники району – Олег Солодяк та Микола Мисак. Урочисто було піднято Державний прапор та покладено вінок на могилу Євгена Петровича Шкавріна на цвинтарі у Тартакові.

Першими на поле вийшли соснівчани та червоноградці. Частіше в атаку йшов «Будівельник». І це дало змогу Олегу Драгану відкрити рахунок. Але в першому таймі Василь Костенко зумів проштовхнути м’яч у ворота – 1:1. У другій половині матчу гра проходила з перемінним успіхом обидвох команд. Але все ж таки під час однієї з контратак, «Гірник» порушив правила у штрафній і Олег Драган, реалізувавши пенальті, приніс перемогу «Будівельнику».

У другому матчі «Буг» (Жвирка), завдяки єдиному голу Ореста Гончара, який було забито наприкінці першого тайму, здолав «Гірник».
У вирішальному двобої зійшлися «Будівельник» та «Буг». Команди грали обережно в захисті, але гостро в атаках. Нападники мали можливість не один раз вразити ворота суперника, але воротарі також грали добре. Лише в другому таймі під час однієї з атак, Володимир Бурцев завдав сильного удару і м’яч опинився у сітці воріт жвирківських копунів. «Будівельник» вдруге поспіль завоював кубок.

Кращими гравцями визнано Григорія Турка («Гірник»), Йосипа Сидоряка («Буг») та Валентина Марцинюка («Будівельник»), котрі нагороджені грамотами та призами.