Home / Футбол / ВЕТЕРАНИ ВМІЮТЬ ЗАБИВАТИ ГОЛИ

ВЕТЕРАНИ ВМІЮТЬ ЗАБИВАТИ ГОЛИ

На сокальському стадіоні «Сокіл» відбулася товариська зустріч з футболу між ветеранами Сокаля та Червонограда в честь пам”яті легендарних футболістів, котрі захищали Сокальщину в різні роки. А це – Богдан Назарук, Василь Шекмар, Володимир Сисоєв, Юрій Сисоєв, Віктор Жовнерович, Йосип Капуста, Зеновій Хорташко, Сергій Черниш.

На стадіон прийшло чимало вболівальників. Перед трибуною було встановлено вісім віночків з фотографіями вищеперерахованих футболістів.
Перед початком матчу відбулося представлення всіх ветеранів, які у різні роки захищали честь району, а також хвилиною мовчання вшановано найкращих наших земляківфутболістів, які відійшли у вічність.

Після цього слово мали голова районної ради Олег Солодяк, міський голова Петро Савчук, дружина колишнього ветерана футболу – Ада Жовнерович.

Згідно з домовленістю, матч зіграли ті, кому за п”ятдесят. Найстаршим в червоноградській команді був Богдан Білозір (74 роки), в сокальській – Іван Свідерський (78 років). До речі, за сусідів виступав Василь Гунько – колишній гравець львівських «Карпат».

Матч пройшов цікаво, чимало часу в атаках провели обидві команди. Перемогли ветерани Сокаля з рахунком 3:2. Добре відсудив гру Любомир Миколайчук.

Організаційний комітет вдячний вболівальникам, футболістам та всім, хто посприяв у проведенні цього матчу.

Ярон ЦИМБОРСЬКИЙ.

Фото Андрія КОЗАКА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі представлять книгу “Футбол Прибузького краю” Ярослава Підкіпняка

У четвер, 18 жовтня, о 12:00 ...