Home / З життя господарника / Державні нагороди – хліборобам

Державні нагороди – хліборобам

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства, Президент України Петро Порошенко своїм указом нагородив орденом «За заслуги» III ступеня Оксану САЛО – голову фермерського господарства «Дзвін», а також присвоїв почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» Ігореві ГАНУ – трактористові-машиністу агрофірми «Білий Стік».

А прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк нагородив Подякою механізатора ПАФ «Войславичі» Ігоря Козака. Цю відзнаку хліборобу вручила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія ХМИЗ, безпосередньо на полі, де Ігор Козак проводив обробіток грунту під цукрові буряки. Разом з керівником управління АПР Сокальської РДА Ігорем Шайногою та директором ПАФ «Войславичі» Ігорем Сметаною, вона приїхала на місце праці механізатора, адже для привітання у Львові дорога забрала б у господарів день важливого часу. І ще, кращі господарі – це ті керівники, які за будь-яких умов не опускають рук, а працюють на результат та досягають успіху, піклуються про своїх людей, вчасно виплачують заробітну та орендну плату, дбають про соціальну сферу. Саме таким є керівник ПАФ «Войславичі» Ігор Сметана – про це наголосила п. Наталія Хмиз.

Почесною грамотою Міністерства аграрної політики України нагороджений головний агроном ПП «Агрофірма ім. Б. Хмельницького» Володимир Гайовий. 

З високими нагородами вас, хлібороби! Щедрих вам ланів!

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

ПАФ Білий Стік нагороджено премією AGROPORT AWARD

19 квітня, в межах Міжнародного форуму ...