Home / З життя господарника / Зварювальні електроди та їх застосування в приватному будівництві

Зварювальні електроди та їх застосування в приватному будівництві

Без зварювальних процесів сьогодні побудувати будинок неможливо, оскільки в будівлі будь-якого типу обов'язково присутні якісь конструкції, комунікації або інші вироби з металу. Зрозуміло, процес зварювання вимагає певної кваліфікації та досвіду, але він цілком доступний для виконання при використанні побутових апаратів. У приватному будівництві, при спорудженні гаража, лазні або дачного будиночка, нерідко всі роботи, в тому числі і зварювальні, виконуються домашніми майстрами самостійно. Дійсно, зараз у продажу можна знайти багато зручних зварювальних апаратів, розрахованих на побутові потреби. Тому, маючи такий апарат і зварювальні електроди, можна впоратися з роботою самому, звичайно, за умови наявності деяких навичок.

Потрібно сказати, що наука не стоїть на місці, у продажу з'являються все більш досконале обладнання для зварювання. А так само новітні марки зварювальних електродів, що відрізняються підвищеною продуктивністю, що забезпечують надійність шва, а так само можливість проведення зварювання в самих різних, в тому числі і незручних положеннях. Якість шва безпосередньо залежить не тільки від умінь зварювальника, а й від того, які зварювальні електроди були використані для роботи. Розрізняються електроди не тільки розмірами або діаметром стрижня, а й складом зовнішнього покриття.

Покриття електродів, як правило, має складний хімічний склад і служить для підвищення якості зварного з'єднання і забезпечення стійкості та інтенсивності горіння дуги в процесі. Наприклад, електроди, що випускаються під маркуванням ОК 46.00, створені для виконання швів на вуглецевих сталях. Перевагою даної марки є низька чутливість до окисленим, іржавим і брудним поверхням, тобто при застосуванні марки ОК 46.00 не виникає необхідності в тривалій підготовці крайок деталей. Дані електроди можуть бути рекомендовані і для виконання з'єднань на листових матеріалах, мають гальванічного покриття.

Марка ОК 46.00 відноситься до класу універсальних електродів з рутиловим покриттям, за допомогою яких можливе отримання швів високої якості. Покриття електрода містить двоокис титану і відрізняється легким підпал, в тому числі і повторним. При виборі електродів, важливо звертати увагу і на виробника продукції, віддаючи перевагу тільки перевіреним брендам. Так, продукція компанії « СпецЕлекрод » відрізняється високими якісними показниками, тому електроди, що випускаються даною компанією, купують і професіонали, і домашні майстра.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

ПАФ Білий Стік нагороджено премією AGROPORT AWARD

19 квітня, в межах Міжнародного форуму ...