Home / З життя господарника / У ПАФ “Войславичі” завершилися жнива

У ПАФ “Войславичі” завершилися жнива

У ПАФ "Войславичі" (директор Ігор Сметана, депутат районної ради) завершилися жнива. Обмолочено 450 га пшениці, 120 га ріпаку, 30 га ячменю, 122 га кормових бобів. Середня врожайність становить 41,6 центнера з гектара.

Цього року вирощений врожай збирали три комбайни, на яких працювали досвідчені комбайнери: Віктор Дуля з Василем Шишкою, Володимир Бльох з Петром Зіньком та "сімейний екіпаж"  Ігор Козак з сином Василем. Перевозили врожай з поля на тік Іван Зінько, Василь Мартинишин, Андрій Вовк, Орест Винник, Мирон Гій.

Очисткою зерна та підготовкою насіння займалися Андрій Дейнека, Іван Хома, Василь Хома, Галина Зінько, Ольга Божак, Ольга Воробець.

Нині триває заготівля грубих кормів. Тут трудяться Володимир Кулинич, Іван Франц та Андрій Дуля, який після річної участі в зоні АТО, повернувся до мирної праці. 

Ми задоволені роботою всіх, хто вирощував і збирав цьогорічний врожай. Хлібороби працювали в несприятливих умовах, та радує, що середня врожайність і валовий збір зерна кращі за минулий рік.

Василь МОХНЮК, головний агроном ПАФ "Войславичі".

Фото Володимира Опульського.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

ПАФ Білий Стік нагороджено премією AGROPORT AWARD

19 квітня, в межах Міжнародного форуму ...