Home / З життя господарника / У Ванові на Сокальщині землі не пустують

У Ванові на Сокальщині землі не пустують

Ще донедавна, як розповіла Ванівський сільський голова Галина Пагула, у селах цієї сільської ради пустувало багато земель. І це сільського голову дуже турбувало. Бо пригадувала собі часи, коли на полях колосилися хліба, гарно родили картопля і буряки. Хтохто, а Галина Василівна пам`ятає це добре, адже вже майже тридцять років очолює цю сільську раду, отож знає її проблеми, і саме їй вдалося багато чого зробити для своїх односельчан. Хоча було нелегко. Як і нелегко нині, але сільський голова не опускає рук. Вдалося налагодити контакти з приватною фірмою «РОТЕН», яка взяла в оренду 660 га землі, де вирощувала пшеницю, соняшник. З людьми, які дали в оренду свої паї, керівники фірми розраховуються вчасно.

Взагалі, коли до них звертаються мешканці села зі своїми проблемами, коли потрібні гроші на лікування, то вони їм допомагають. Виділили гроші для церкви у селі Низи, на дитячі іграшки у дошкільну установу села, для ФСК «СокілВанів». А ще в минулому році оплатили роботу грейдера, коли він рівняв сільську дорогу. Вже кілька років приватні підприємства «Гові» та «Галицькі гуси» орендують по 77 та 79 гектарів сільських земель. За паї платять переважно зерном, а тепер ще й фірма «РОТЕН» платить людям грошима. Сільський голова Галина Пагула була б рада, коли б і тих 400 га земель, які не використовують, якийсь добрий господар взяв в оренду.

А взагалі життя п. Галину навчило, що під лежачий камінь – вода не тече. Отож у цій сільській раді пишуть мікропроекти і в такий спосіб «латають дірки». У Глухові відремонтовано ФАП, щоправда, наразі немає фельдшера, Народний дім. Завдяки депутату обласної ради Олександрі Небожук з обласного бюджету виділено 100 тис. грн. на дорогу Белз-Низи. Робітники філії Жовківський «Райавтодор» роблять ямковий ремонт тоді, коли їм надходять кошти.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

ПАФ Білий Стік нагороджено премією AGROPORT AWARD

19 квітня, в межах Міжнародного форуму ...