Home / Життєві історії / Благородне серце отця Володимира

Благородне серце отця Володимира

Праця на благо католицької церкви та Україниненьки  ось кредо душпастиря Володимира Мартинюка, пароха церкви святих Бориса і Гліба с. Лучиці. Священиче служіння  нелегка праця. Та наш духовний наставник, о. Володимир, віддається справі служіння Господу сповна, не рахуючись зі своїм вільним часом, шукає нові форми праці з різними людьми, веде свою паству до Бога, допомагаючи кожному віднаходити свою стежину.

І ось уже десять років служіння у нашому селі, отець зарекомендував себе не тільки як добрий священик, але і як чудовий організатор і будівничий. Отець Володимир  людина безмежної душі і великого серця, невтомний у своїй праці щодо ремонту храму і оновлення людських душ.

Словом Божим, натхненням і прагненням привести у вірі та любові якомога більше людей до Отця Небесного, а також власним добрим прикладом християнина, доброго батька, зразкового чоловіка і сина, отець Володимир здобув авторитет, який допоміг згуртувати мирян і робити ремонт храму, хоч з великими труднощами. Тепер наша святиня виглядає, як нова.

Ми щиро молимося за Вас, отче Володимире, і з нагоди десяти років перебування в нашій парафії бажаємо Вам, отче, і Вашій родині Господнього благословення на міцне здоров’я.

Прийміть від нас, парафіян, низький уклін за працю в Христовому винограднику. Нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Мати Божа огортає своїм Покровом. Нехай Господь благословить плоди рук Ваших на славу Божу, на благо церкви та Богом береженого нашого народу.

Здоров’я Вам наснаги, сили й мудрості на многії і благії літа.

За дорученням парафіян села Лучиці  Марія ПОКИНЬБОРОДА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині дітям-сиротам урочисто вручили ключі від будинку

21 вересня у четвер, о 13 ...