Home / Життєві історії / Група учнів та вчителів Сокальського НВК здійснила дивовижну мандрівку Європою

Група учнів та вчителів Сокальського НВК здійснила дивовижну мандрівку Європою

Група учнів та вчителів Сокальського НВК "спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3-колегіум" за під-тримки БФ "Карітас" Сокаль під керівництвом виконавчого директора фонду Мар’яни Яремчук та з допомогою о. Ярослава Кащука здійснила дивовижну мандрівку Європою.

Країнами Європи подорожували 33 учні нашої школи (6-11 кл.) та 13 дорослих. Отець Петро Звір, вчителі І. Король та О. Михайлевич разом з батьками родини Винарчиків та п. Сорочинською супроводжували дітей, допомагали в організаційних питаннях.

Почалася мандрівка з Чехії. Відвідавши Прагу, наші туристи побачили резиденцію Президента Чехії, Карловий міст, який є найстарішим мостом через річку Влтаву в столиці Чехії. Проїздом були у сусідній Польщі.

З Чехії рушили до Німеччини. Відвідали Мюнхен, побували на кладовищі, де похований Степан Бандера, здійснили прогулянку містом.
Найбільше вражень отримали у Франції, зокрема в Парижі. Мандрівники здійснили екскурсію містом, відвідали один з найбільших художніх музеїв світу – Лувр. Своєю величчю вразив Собор Паризької Богоматері – один з найпрекрасніших витворів готичного мистецтва. Зачарувала туристів Ейфелева вежа – символ Парижа, яка щорічно приймає близько 5,5 мільйона відвідувачів. Прогулювалися Єлисейськими Полями – однією з головних магістралей Парижа. Ця вулиця відома на весь світ своїм буржуазним стилем і величезною кількістю шикарних магазинів.

Після Франції поїхали до Австрії. Відвідали Відень, здійснили оглядову екскурсію містом.

Мандруючи, туристи відвідували церкви, у одній із них в Німеччині о. Петро Звір провів відправу нашим подорожуючим. У Франції ночували при монастирі.

Найбільше вразило сокальчан те, що у кожній країні, де вони побували, є частинка українства. Сподобався нашим мандрівникам глибокий патріотизм французів. А ще стало їм у пригоді знання іноземних мов, бо як же без них за кордоном. Навіть, заблукавши у Празі, наші не розгубилися і вийшли з ситуації, розпитали у перехожих, як їм дістатись туди, куди треба.

Сподіваємося, що це не остання така подорож, і наші учні зможуть і надалі долати кордони та відвідувати нові країни світу.

Наталія КОЗАК,
керівник гуртка “Журналістика”  Сокальського НВК "спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3-колегіум".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині дітям-сиротам урочисто вручили ключі від будинку

21 вересня у четвер, о 13 ...