Home / Життєві історії / Нещодавно у Сокальському ВРАЦСі урочисто святкували одруження Богдан Яриш та Тетяна Когут

Нещодавно у Сокальському ВРАЦСі урочисто святкували одруження Богдан Яриш та Тетяна Когут

Триває війна на сході України, наш спокій і мирне життя обороняють кращі сини  наші воїни. Чимало з них, приїхавши у відпустку, вирішують одружитися, адже, за словами бійців, саме у безсонні воєнні ночі переосмислюєш життя і розумієш: як добре, що вдома тебе чекають. 

Нещодавно у Сокальському ВРАЦСі урочисто святкували одруження 22-річний Богдан Яриш з с. Гута та 21-річна Тетяна Когут з с. Бояничі. Я теж побувала на одруженні двох щасливих молодят і пораділа за них. Перед цим він зробив ремонт квартири. Так як ціни на роботі більшу, Богдан почитав на сайті http://www.domashnie-sekreti.com/ як прикрутити гіпсокартон своїми руками. Крім того він прочитав інформацію про тоам, як вибрати сантехніку для ванни.

Окрилена коханням Таня випромінювала щастя. Вона ще така юна і тендітна, а поруч з нею  її надія і опора, її захисник, тепер уже законний чоловік Богдан. З ним, каже дівчина, вона готова на будьякі вчинки.

Тетяна і Богдан познайомилися ще в шкільні роки. Майже ровесники, але доля їх звела чотири роки тому. В одну прекрасну мить Богдан зрозумів, що Тетяна  його справжня любов і став завойовувати її серце. Дівчині теж сподобався наполегливий красивий юнак, і вони почали зустрічатися. Та невдовзі прийшов час розлуки. Богдан вирішив пов'язати своє життя з військовою справою і вступив на навчання до Національної академії Національної гвардії України (м. Харків). Додому приїжджав лише раз на півроку, але Таню це не зламало: вона чекала коханого і їхнє кохання набирало ще яскравіших барв. Розлука давалась нелегко, тягнулася роками, але два люблячі серця витримали це випробування. 

Після навчання Богдан пішов служити у військову частину №4114 Національної гвардії України м. Львова. У Львові навчалась і Тетяна, тож, здавалось, нарешті закохані будуть разом. Та недовго тішились вони: уже в серпні минулого року Богдану довелось іти на схід України, боронити рідну землю від московських окупантів. Хлопець каже: я  людина військова, є наказ і мушу його виконувати. Тому, не вагаючись, попрощався з Тетяною і поїхав на схід. Як було їй нелегко, каже Таня, цього і не передати, щодня вставала вранці з однією думкою: як там Богдан? Він телефонував, розповідав як сильно любить свою кохану і заспокоював, що скоро повернеться додому. Він був впевнений, все буде добре, адже вдома на нього чекає кохана дівчина.

Двічі Богдан був у зоні антитерористичної операції. Саме там прийшла йому думка покликати Таню під вінець. Адже зрозумів багато цінних речей: найважливіше у житті  бути коханим і кохати. Собі постановив: як тільки повернеться додому, одразу запропонує Тетяні одружитися.
Той зимовий вечір Тетяна пам'ятає ніби вчора… 29 листопада Богдан передзвонив і сказав вийти на вулицю зустріти його. Вона, нічого не запідозривши, мерщій вибігла надвір. Яким же було її здивування, коли побачила Богдана з букетом квітів, він став на коліно і попросив Тетяну вийти за нього заміж. Вона, звичайно ж, без вагань погодилась. Він її ніжно обнімав, цілував і обіцяв завжди бути вірним чоловіком. А вона плакала від щастя, що він біля неї, поруч… Взявшись за руки, вони запустили в небо небесний ліхтарик у вигляді червоного серця, який полетів високовисоко, вирішили, що це добрий знак: їхнє кохання буде таким же безмежним, як і небесні простори.

…І ось вони на рушничку щастя. У вишиванках, під марш Мендельсона обмінюються обручками і обіцяють завжди бути поруч. В урочистій атмосфері начальник відділу ВРАЦС Віра Шавалюк бажає молодятам щасливого і довгого сімейного життя. Тетяна і Богдан кажуть, що війна, як ніщо інше, перевіряє їхнє почуття. Але вони витримали, вистояли, і тепер тішаться своєму щастю бути разом, бути надією і підтримкою одне одному. 

Під дзенькіт весільних бокалів батьки, рідні, друзі вигукували молодятам "Гірко!" Вони були щасливими. Хоча Богданові очі були трохи сумні… Бо бачили війну, в них стільки спогадів і переживань. Якщо буде наказ, Богдан готовий знову іти обороняти Україну. Тетяна, тепер уже як законна дружина, буде чекати вдома на щасливе повернення чоловіка додому, вона, як ніхто, вірить: все буде добре, його врятує її любов!

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Молоду українку нелюди-нкведисти допитували за заповіді українського націоналіста

Дев`яносторічна мешканка Острова пані Ольга Бобик ...