Home / Життєві історії / Ювілярці з Угнова – многих і благих літ

Ювілярці з Угнова – многих і благих літ

В Угнів ми приїхали в обідню пору. Йдучи до Марії Мігус, яка в цей день відзначала столітній ювілей, побачили як з її двору виходять дві старші жінки.

– Ви, мабуть, приїхали Марію вітати? зустріли нас запитанням і, почувши ствердну відповідь, продовжували. Вона рада, але хвилюється, звісно. Знаєте як то  старша жінка, живе сама, в хаті нема потрібного порядку, додала Марія Какалюк.

Заспокоювали її, кажемо: слухай, що спитають і відповідай, додала Надія Починок. Вона добре тримається, в теплу пору в церкву ходила.

Гостей до угнівчанки Марії Мігус приїхало чимало. Голова райдержадміністрації Микола Мисак зачитав вітальну грамоту від Президента України.

В ній, зокрема,є такі слова: "Вклоняюся Вашій життєвій мудрості, незламності перед воєнним лихоліттям та труднощами післявоєнної відбудови…".

Справді, за своє довге життя п. Марія пережила багато. Памятає як переселяли їх з рідного села Ульгівок (тепер Польща), як дорогою, від пережитого стресу, народила сина  єдину дитину. Як добралися з народженим дитям та нехитрим домашнім скарбом в незнайоме містечко і поселилися в старій хатинці. Вже потім на її місці звели цегляний будинок. Декілька років тому помер чоловік і тепер вона живе сама. Кімнати прикрашають гарні картини. Їх намалював син Ярослав, який став художником. Нині він живе в Херсоні і хоч вже на пенсії та материне серце болить за свого одинака: як він там, чи здоровий? Каже, телефонував, вітав її, пообіцяв приїхати в гості з внучкою. От і буде їй радість.

Ювілярку також щиро привітали голова районної ради Ігор Дацюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Володимир Огінський, директор центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Бугай, Угнівський міський голова Михайло Осміловський… Пані Марії вручили 500 гривень, продуктовий набір, солодощі, букет квітів. Тепер за нею закріплено соціальну працівницю, яка допомагає їй по домашньому господарству. Михайло Осміловський також пообіцяв допомогти з паливом…

Схвильована ювілярка дякувала всім за увагу, подарунки. Прощаючись, ми побажали цій життєрадісній жінці многих і благих літ!

Валентина БЛУДОВА.

 

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівський рятувальник взяв участь у міжнародних тренуваннях НАТО

У період з 17 по 21 ...