Home / Життєві історії / ЗІГРІТА СТАРІСТЬ

ЗІГРІТА СТАРІСТЬ

Старість – не радість, кажуть в народі: вже здоров’я не те і тисяча проблем додається на схилі літ. Добре, якщо є кому доглянути і допомогти, а коли людина одинока, самотня, нікому не потрібна? Хто купить ліки, продукти харчування, оплатить комунальні послуги? Особливо важко жителям села: і город треба обробляти, і воду принести…

У с. Залижні є 9 одиноких, які з нетерпінням чекають соціального працівника Ольгу Демчину. Вона наділена неабиякою добротою, чуйністю, милосердям, співчуттям до чужої біди. Усім встигає допомогти на городі, в хаті, принести продукти, просто підтримати добрим словом, хоча в самої двійко діточок і хвора мама.

З ініціативи Тетяни Бугай, директора територіального центру соціального обслуговування непрацездатних, у 68 населених пунктах району одиноким, самотнім пенсіонерам роздали допомогу: набори продуктів харчування, в яких були рис, гречка, цукор, макарони, консерви і навіть запашний чай і смачне печиво. Заввідділом соціальної допомоги на дому Світлана Іваниса власноруч вручала кожному подарунки, які розвезла по домівках. Старенькі дякували їй. Я запитала в Ганни Ковальчук, чи задоволена вона доглядом соцпрацівника і подарунком.

– Навіть не чекала такої уваги, – відповіла вона. – Оля дуже добра дитина, як донька, допоможе, поспівчуває, підтримає.

На знімку: Світлана ІВАНИСА (зліва) з соціальним працівником Ольгою ДЕМЧИНОЮ вручає продуктовий набір підопічній Л. Юзвяк.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині дітям-сиротам урочисто вручили ключі від будинку

21 вересня у четвер, о 13 ...