Home / Наші інновації / Вибираємо офісне крісло керівника

Вибираємо офісне крісло керівника

Одним з найважливіших елементів офісних меблів є ті, за якими найбільше проводять часу працівники. У багатьох організацій співробітники виконують власну діяльність сидячи, і вибір офісних стільців – це істотний епізод в організації роботи представництва.

Підтверджено, власне робота стане набагато краще зроблена, чим комфортніше стане робоче місце: маса досліджень довела, власне затишок на робочому місці істотно підвищує працездатність працівника. Такі крісла ви можете вибрати на сайті інтернет-магазину AMF. В розіділ сайту http://amf.com.ua/ Кабінет керівника ви знайдете великий вибір крісел та іншої офісної мебелі.

Як адекватно підібрати офісні стільці і крісла? Спочатку треба зробити свій вибір, для кого вони передбачені.

Крісло керівника володіє особисто високим ступенем затишку. Пр його виробництві візьмуть на озброєння лише кращі з кращих і елітні мат-ли і прогресивні технології. Крім того, власне крісло для керівника містить у собі високофункціональну навантаження, воно крім того уособлює найвищий статус власника.

Офісні крісла для персоналу, або ж операторські крісла – це практичні і вірні крісла, що забезпечують всі необхідні умови для непоганий роботи.

Крісла для гостей. Їх система виключно проста: немає коліщаток, крісла не гойдаються Не крутись.

Офісні крісла представляють собою системи великою кількістю регулювань для забезпечення підвищеного комфорту. Підсумком спільної праці інженерів-конструкторів, і ще медичних працівників і художників стало крісло, яке не є небезпечним для здоров'я, зручне, естетичне, функціональне і адаптоване до відмінних рис фізіології людини.

Головні складові крісел

Прогресивне офісне крісло пішло далеко від нескладного поєднання спинки і сидіння. І вже воно представляє з себе систему, що включає трохи складових.

Хрестовина – складова, що несе на собі всі головні навантаження. Від її надійності залежить, як тривалий час прослужить продукт.

Ролики дозволяють кріслу пересуватися, власне спрощує рух працівника. Зазвичай, вони виробляються з поліпропілену, поліаміду або поліуретану.

Газліфт (газпатронний) – металевий балон, насичений газом. Виступає у вигляді амортизатора і дозволяє регулювати крісло по висоті.

Пристосування регулювання крісла дозволяє досягти високого ступеня затишку за допомогою конфігурації кута нахилу спинки і сидіння, також регулювання жорсткості гойдання і фіксації в усякому положенні. Кращим з кращих на даний момент визнаний синхронний механізм, який заміняє кут нахилу сидіння відразу з конфігурацією кута нахилу спинки. Це все трапляється під дією ваги користувача. Дана система дозволяє одним рухом розвантажити хребет і цим знизити тиск на внутрішні органи.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Незвичні сусіди

Ідея купити цих птахів належить голові ...