Home / Інші види спорту / Чемпіон Львівщини з волейболу – ВК “Сокіл”

Чемпіон Львівщини з волейболу – ВК “Сокіл”

Закінчився чемпіонат Львівщини з волейболу серед команд вищої аматорської ліги, який стартував у жовтні 2011 року. Сім сильніших команд області зіграли матчі в два кола. У вищій аматорській лізі області взяло участь три команди Львова і чотири з районів  Львівщини. Вперше глядачі побачили усіх їх на своїх майданчиках. Ні одна з команд не пройшла змагання без поразок.

8 квітня в спортивному залі ДЮСШ "Соколяни" пройшла фінальна гра за звання чемпіона області. Чимало глядачів спостерігало напружений поєдинок. Все вирішилося в п’ятій партії, яка закінчилася на користь сокальчан.

Підсумкова таблиця чемпіонату після 12 зіграних матчів. Перше місце у "Сокола" (Сокаль) – 11 виграшів, одна поразка, 31 очко; друге у команди "Булава" (Львів) – 10 виграшів, дві поразки, 29 очок; третє в "Омеги" (Львів) – відповідно – 9, 2, 28. Далі ідуть "Єдність" (Броди) – 18 очок; ВК "Городок" -10; "Лісотехнік" (Львів) – 9 і ВК "Жидачів" – 1 очко.

Від імені команд вдячний голові райдержадміністрації Миколі Мисаку, його заступнику Наталії Карташовій, голові районної ради Ігорю Дацюку, начальнику відділу освіти Роману Монастирському, депутатам районної ради за допомогу в проведенні та участі в чемпіонаті області, який закінчився.

А чемпіонат України продовжується. 20-22 квітня в Сокалі  проходитиме черговий тур вищої аматорської ліги України. Запрошуємо підтримати волейболістів сокальського "Сокола".

Роман НОВАЦЬКИЙ,
головний тренер ВК "Сокіл".
 

На знімку: команда "Сокіл" – Юрій ГЛУШКО, Роман ЛЕВОЧКО, Артем КАПЕЛУСЬ, Володимир ЗІНЬКО, головний тренер Роман НОВАЦЬКИЙ, Ярослав ГРИЦІВ, Тарас ПАШКУЦЬКИЙ, Сергій ЧУБ, Сергій ЛУЦИК, Сергій ПАЩЕНКО, Максим СОЛОВІЙ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбудуться змагання з міні-футболу серед жіночих команд

12-13 травня з метою подальшого розвитку ...