Home / Інші види спорту / День туризму в Савчинській школі

День туризму в Савчинській школі

 Гамірним видався осінній день напередодні Дня туризму в Савчинській школі. Адже з ранку всі очікували свята та хорошої погоди, не дивлячись на примхливий характер, була до нас прихильною. 

 
На шкільному подвір’ї школи зібралися юні туристи зі шкіл Забузького освітнього округу. Розпочались туристичні змагання, учасниками яких були учні Варязької, Тудорковицької, Войславицької, Угринівської, Забузької, Хоробрівської та Савчинської шкіл. Команди розташувались у шкільному саду, де розпалили вогнище, готували рибну юшку, співали туристичних пісень, а також показали навики та вміння у володінні туристичним спорядженням. Керманичем усього дійства був директор Савчинської школи. Під його керівництвом юні туристи провели заочну мандрівку рідним краєм. На завершення він подякував усім присутнім за гарно проведений час, а також побажав, щоб проведення Дня туризму стало доброю традицією в школах округу. 
 
Смачними були рибна юшка та куліш, приготовлені учасниками змагань. Надіємось, що знання, які діти почерпнули під час туристичних змагань, згодяться їм в житті й цей день запам’ятається надовго.
 
Євген МАТВІЇВ, директор Савчинської ЗШ І-ІІІ ст.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дарія Іськів здобула перше місце на чемпіонаті Україні

Сокальчанка Дарія Іськів – чемпіонка України з класичного жиму

19-22 лютого 2018 року в місті ...