Home / Інші види спорту / Гірники Червонограда – і у спорті кращі

Гірники Червонограда – і у спорті кращі

Спортивні успіхи гірників Львівщини відомі поза її межами. Тому й звітуватися Червоноградській міській раді фізкультурно-спортивного товариства «Україна» було про що. Звітновиборна конференція пройшла за участю представників обласного ФСТ «Україна», міської ради та первинних колективів фізичної культури (КФК). Підсумував та проаналізував  позитиви та негативи спортивномасової роботи голова Червоноградського ФСТ «Україна» Володимир Гамальчук. На сьогодні товариство налічує 20 колективів фізкультури.  Цьогорічна міська  спартакіада з 11 видів спорту визначила кращі колективи – шахти «Великомостівська» (голова КФК Володимир Петрусь), «Межирічанська» (Василь Запісоцький), «Відродження» (Орест Мудрик), «Червоноградська» (голова профкому Павло Євтушок). З відповідальністю ставляться  до організації міських спортивних змагань  голови профкомів Ігор Гумен, Сергій Ткач, Володимир Макарчук, Володимир Пащук.  Постійну фінансову допомогу у проведенні міжвідомчих, обласних змагань надає територіальна організація Укрвуглепрофспілки. Збірні команди теркому – неодноразові призери обласних спартакіад серед галузевих обкомів профспілок Львівщини, учасники спартакіади серед видобувних та прохідницьких бригад у м. Ровеньки Луганської області, Всеукраїнського легкоатлетичного кросу у м. Києві.

Минулого року у Червонограді пройшла міжрегіональна спартакіада серед видобувних та прохідницьких бригад та серед жінок «Шахтарочка2010» західного регіону. Збірна  команда ДП «Львіввугілля» посіла перше місце серед чоловіків. Можливість широко залучити до фізичної культури шахтарів та членів їх сімей дозволяє широка сітка  спортивних споруд: спортмайданчики, три басейни, стадіон «Шахтар», спортивні зали. До послуг гірників спорткомплекс «Шахтар», де функціонують оздоровчі групи з плавання, ритмічної гімнастики, волейболу та ін. Велику спортивну підготовку з багатьох видів спорту з дітьми шахтарського міста проводить також ДЮСШ «Шахтар». Серед вихованців дитячої спортивної юнацької школи є чемпіони України – Любов Радошинська, Сергій Гук, Тарас Самарчук, Віктор Карпишин, чемпіон світу з боксу Іван Хомяк.

Спортивні досягнення могли б бути набагато вагоміші та й більш масового залучення людей  до спорту вдалося б досягнути, якби на всіх підприємствах були  штатні інструктори. На превеликий жаль, у більшості колективів їх немає, фізкультурноспортивний актив працює на громадських засадах. У виступах голів профкомів шахт наголошувалось на те, щоб ДП «Львіввугілля» та міськрада виділяли більше та вчасно кошти для розвитку спорту на підприємствах.

На фоні сьогоднішніх негараздів Червоноградське ФСТ «Україна» вважається всетаки  одним з кращих. Так осказав голова Львівської обласної організації ФСТ «Україна» Роман Шиманський. Роботу ФСТ «Україна» визнано задовільною, а його головою на наступне п’ятиріччя одноголосно знову обрано Володимира Гамальчука. На завершення представників кращих фізкультурних колективів нагородили пам’ятними кубками та Почесними грамотами.

Любов МЕЛЬНИЧУК (пресслужба Львівської територіальної організації ППВПУ).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих органів самоврядування

Днями у чотирьох містах Львівщини відбулися ...