Інші види спорту

Легкоатлет Василь Тетерко – перший у змаганнях і в Чехії і в Україні

Вчитель Бутинської школи, житель Хлівчан Василь Тетерко поповнив свою скарбничку нагород. У травні-червні цього року наш лег­коатлет взяв участь у декількох спортивних турні­рах в Україні і за кордоном.

Так, у Чехії відбувся чемпіонат Європи серед ве­теранів з легкої атлетики по дорозі. Василь Тетерко пробіг десятикілометрову дистанцію першим. А в еста­феті (3х8) посів четверте місце. У м. Ковель на восьмо­му міжнародному напівмарафоні легкоатлет з Со­кальщини фінішував першим на дистанції 21 км. А вже через декілька днів В. Тетерко повернувся додому з перемогою із Броварів Київської області. У «Лісному марафоні» йому не було рівних.

І ось днями сокальчанин приїхав у рідне село з черговою перемогою зі столиці нашої держави. У Києві пройшов п’ятнадцятий відкритий особисто-командний чемпіонат Асоціації бігунів України. З бігу по шосе на дистанції десять кілометрів Василь Тетерко фінішував першим, з результатом 36 хв. 24 сек. І це з-поміж 232 учасників. А ось у командному чемпіонаті, захищаючи честь Львівщини, наш земляк був третім.

Легкоатлет поповнив свою скарбничку новими куб­ками, медалями та дипломами. Тепер, за слова­ми пана Василя, трохи відпочине, і знову братиме участь у нових змаганнях. Ми ж бажаємо йому лише перемог!