Home / Інші види спорту / Львівщина готується прийняти учасників перегонів на ретро-автомобілях

Львівщина готується прийняти учасників перегонів на ретро-автомобілях

Львівська область приймає міжнародні змагання серед класичних автомобілів. Зокрема, й цьогоріч з 12 до 14 червня на території Львівщини відбудуться V Міжнародний автопробіг Люблін – Рава-Руська – Львів та VI Міжнародний фестиваль старожитніх автомобілів “Леополіс Гран-прі”, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Питання щодо підготовки та проведення цих змагань сьогодні, 21 травня, обговорили на засіданні організаційного комітету, яке очолив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний – повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

На засіданні йшлось про організацію перетину Державного кордону України та митного оформлення екіпажам машин, безпеку глядачів й учасників автомобільних перегонів, медійний супровід, промоцію фестивалю.

За словами організаторів, у цих заходах очікується велика кількість учасників з України, а також Білорусі, Польщі, Литви, Латвії, Угорщини, Словенії. Загалом, прибуде близько 150 раритетних автівок.

Зазначимо, що у програмі фестивалю “Леополіс Гран-прі” відбудуться виставки-презентації ретро-автомобілів під відкритим небом, ретро-парад центральними вулицями міста, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод на автомобільну тематику. Для учасників та гостей запланована екскурсія центральною частиною міста Львова.

12 червня відбудеться V Міжнародний автопробіг Люблін–Рава-Руська–Львів. Наступного дня, 13 червня, у Львові пройде гонка на трасі “Львівський трикутник” (пролягає вул. Вітовського – пл. І.Франка – вул. Стрийська – вул. Героїв Майдану). У неділю, 14 червня, організатори запланували виставку-презентацію ретро-автомобілів на площі Ринок та у парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Детальніше з програмою змагань можна ознайомитись за посиланням:

Нагадаємо, що Міжнародний автопробіг класичних автомобілів та Фестиваль “Леополіс Гран-прі” відбудуться з ініціативи громадської організації “Авто-фан-клуб “ЗАЗ- Козак” та з метою відзначення 82-річчя перших міжнародних кільцевих автоперегонів серії Гран-прі історичною трасою “Львівський трикутник”.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В «Ровеснику» проходять Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій-2018»

Урочисте відкриття Всеукраїнських дитячих спортивних ігор ...