Home / Інші види спорту / Марія Музичук обіграла в шахи 14 бійців АТО

Марія Музичук обіграла в шахи 14 бійців АТО

25 липня, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові воїни-учасники АТО зіграли у шахи із чинною шаховою чемпіонкою світу серед жінок стриянкою Марією Музичук. З нагоди відзначення Дня шахів у сеансі одночасної гри проти спортсменки зійшлись 14 українських бійців, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

До гри також доєдналась старша сестра Марії – Ганна Музичук, – відома шахістка і чемпіонка світу із бліцу. У понад годинній грі сестри здобули перемогу в усіх партіях.

За словами учасників АТО, для них це новий досвід, адже вони грали із кращими шахістками у світі. Військових зовсім не засмутила поразка, так як справжньою перемогою стане звільнення української землі від російських загарбників. Саме такий успіх, з їх слів, невдовзі чекає наші збройні сили у військовому протистоянні з агресором.

Нагадаємо, що майстер міжнародного класу Марія Музичук , перемігши свою російську опонентку на турнірі в Сочі. Таким чином, вона стала другою шахісткою за часів Незалежності України, кому вдавалося перемогти на чемпіонаті світу. Також Марія Музичук отримала визнання найкращої спортсменки Львівщини за підсумками квітня 2015 року.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулася обласна спартакіада для людей з інвалідністю

12-13 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу ...