Інші види спорту

Березневі старти юних легкоатлетів

Цей місяць багатий на старти юних легкоатлетів Сокальської ДЮСШ "Соколяни". 5 березня в залі ДЮСШ "Соколяни" відбувся турнір по загально-фізичній підготовці з легкої атлетики, в якому брали участь юнаки та дівчата 2003 року народження і молодші з Сокаля та Червонограда.

Велика кількість учасників, завзята боротьба, хороші результати – це основа для майбутніх легкоатлетів Сокальщини. Відзначу кращих бігунів – Максима Кравчука, Олексія Лагна, Назара Динюка, Віктора Медвідя, Олександра Бурича. Серед дівчат – Діану Динюк, Людмилу Кваснюк, Анну Гобу. А також стрибунів – Діану Динюк, Людмилу Кваснюк, Анну Гобу, Вікторію Трохим, Максима Кравчука, Олексія Лагна, Андрія Коцюбу, Владислава Вибранця, Віктора Медвідя, Максима Мазурука.

Приємно здивувала фінальна частина змагань, де хлопці та дівчата ДЮСШ "Соколяни" в естафетному бігу стали абсолютними чемпіонами. Команду підготували тренери ДЮСШ "Соколяни" Олена Кретів та автор цих рядків. Щира подяка меценату змагань – МП "Ніка", яке надало солодощі.

11-12 березня в м. Червоноград відбувся міжобласний турнір з легкої атлетики, присвячений Шевченківським дням. Прибуло чимало спортсменів зі Львова, Нововолинська, Сокаля та Червонограда. В цих змаганнях гідно виступила команда Сокальської ДЮСШ "Соколяни" з легкої атлетики 2002 року народження і молодші. В різних видах програми переможцями та призери стали Ігор Грисюк, Юліан Семенюк, Олексій Лагно, Діана Динюк, Людмила Кваснюк, Андрій Коцюба, Костя Шевчук, Каріна Гоба, Максим Кравчук, Руслана Василяшко.

В естафетному бігу 4х100 метрів серед дівчат та юнаків сокальські легкоатлети посіли перше місце, нагороджені грамотами і медалями. Кращими спортсменам змагань визнані Ігор Грисюк та Олексій Лагно, яким вручили іменні кубки. Так тримати!

Марія Пікунова, тренер відділення легкої атлетики ДЮСШ "Соколяни".