Home / Інші види спорту / На відкритому чемпіонаті Львівської області з легкоатлетичного двоборства сокальчани показали хороші результати

На відкритому чемпіонаті Львівської області з легкоатлетичного двоборства сокальчани показали хороші результати

 Закінчились зимові змагання в легкоатлетичному манежі СКП м. Львів. Кращі легкоатлети ДЮСШ "Соколяни" взяли участь у цих стартах.

Пройшов відкритий чемпіонат Львівської області з легкоатлетичного двоборства ім. Ю. Кутенка серед легкоатлетів 1997-1998 р. н. Нашу школу представляли Христина Обушок, яка посіл II місце, Назар Маковсь•кий та Христина Мигасюк, які були четвертими.

На XIII Всеукраїнському турнірі з легкої атлетики пам’яті Ярослава Тягнибока високі результати та почесне перше місце здобув Юрій Трохімчук з бігу на 200 м; Богдан Микилита фінішував другим. У стрибках в довжину бронзову нагороду отримав Дмитро Матвійко. В п’ятірку кращих у своїх видах ввійшли Артур Назарук та Максим Шпатух.   

А завершальним був старт на призи львівських олімпійців 3 березня. Високий рівень змагань підтвердила присутність на них багатьох команд з України. За призи змагались і легкоатлети ДЮСШ "Соколяни" 1998 р. н. і молодші. Призерами стали: Христина Мигасюк з бігу на 600 м  II місце; Захар Марфюк III м з бігу на 300 м. І взагалі вся наша команда показала хороші результати. Спортсменів підготували тренери відділення легкої атлетики О. Кретів та М. Пікунова.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбудуться змагання з міні-футболу серед жіночих команд

12-13 травня з метою подальшого розвитку ...