Home / Інші види спорту / На Сокальщині відбувся перший міжнародний турнір з волейболу

На Сокальщині відбувся перший міжнародний турнір з волейболу

2-3 квітня в спортивному залі ДЮСШ "Соколяни" пройшов перший міжнародний турнір з волейболу серед жіночих команд, в якому взяли участь команда з Долгобичева (Польща), Добротвір-1, Добротвір ТЕС та Сокаля.

Турнір був організований відділом молоді та спорту, відділом освіти Сокальської РДА та Сокальським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Під час параду відкриття до учасників змагань з вітальним словом звернулись голова районної ради Микола Пасько, начальник відділу молоді та спорту РДА Андрій Мандрик, директор міського ЦФЗН Ярослав Тарасюк та секретар гміни Долгобичева пан Станіслав Стащук.

За підсумками турніру бронзовим призером стала команда Долгобичева (Польща), на по-чесному другому місці – волейболістки Добротвірської ТЕС. А перемогу святкували сокальчанки, які в нелегких іграх з рівними суперниками таки вибороли перше місце.

До складу команди Сокаля входили: Людмила Грабова, Галина Єременко, Оксана Зайцева, Марія Новосад, Яна Боровицька, Мар'яна Копейка, Світлана Ксьонжик, Ірина Сидельник, Ірина Лисяк та Ірина Лучкова.

Переможці та призери турніру нагороджені кубками та медалями відділу молоді та спорту РДА, грамотами міського ЦФЗН "Спорт для всіх". Також визначені кращі гравці та міс і віце-міс турніру.

Організатори та учасники турніру висловлюють щиру подяку меценатам та спонсорам турніру: ПП Іванові Драганчуку, ПП Ігореві Плечіню, Сокальському районному осередку ВГО "Товариство Українських офіцерів", відділу освіти Сокальської РДА (Роман Монастирський), Сокальській філії АТ "Ощадбанк", ПП "Ніка", ПП Слободюку, Ігорю Трісці, Ігорю Хом'яку, Володимирові Ілечку, чемпіонам району серед чоловічих команд – волейбольній команді "Вемо".

Мар'яна КОПЕЙКА, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської РДА.

 

  

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дарія Іськів здобула перше місце на чемпіонаті Україні

Сокальчанка Дарія Іськів – чемпіонка України з класичного жиму

19-22 лютого 2018 року в місті ...