Home / Інші види спорту / На Сокальщині відбувся велопробіг

На Сокальщині відбувся велопробіг

В с. Переспа, з нагоди Дня Конституції України, Дня молоді та підписання Україною Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, організували велопробіг. Ініціатором виступив місцевий підприємець, член політичної партії «За Україну» Петро Шевчук, який тількино повернувся зі сходу України. В центрі села з велосипедами під  вечір зібралися і дорослі, і малі, усього зголосилося близько п’ятдесяти учасників. Найстаршому подружжю Петрові та Стефанії Климочкам виповнилося  по 72 роки, а наймолодшою учасницею велопробігу була п’ятирічна Зорянка Лесик.

Колона з велосипедистів рушила до с. Бишів Радехівського району. Тут їх зустрів Бишівський сільський голова з односельчанами, разом провели віче і поїхали в с. Ордів. Звідти дорога велосипедистів пролягла до Розджалова та назад у Переспу. Всю дорогу учасники велопробігу скандували: «Україна – це Європа», «Слава Україні – Героям слава», співали патріотичних пісень, які лунали з автомобіля, котрий попереду супроводжував колону велосипедистів, його організував підприємець Нестор Черкас. Після більш ніж трьох годин їзди на велосипедах учасники пробігу стомлені, але щасливі, приїхали назад у рідне село. Тут, біля стенду Небесної сотні  провели віче, на якому Петро Шевчук розповів про ситуацію на сході нашої держави, доповнив його автор цих рядків.

Переспівці цього дня проїхали майже п'ятнадцять кілометрів, щасливі повернулися додому.  Вони наголошували, що такі заходи потрібно проводити частіше, адже це  сприяє патріотизму підростаючого покоління.

Богдан ТРИБУШОК,депутат районної ради.

Фото автора та Богдана Дідича.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих органів самоврядування

Днями у чотирьох містах Львівщини відбулися ...