Home / Інші види спорту / Новини про Спасів

Новини про Спасів

 У Спасівській школі відбулися спортивні змагання у рамках проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та олімпійського тижня. Участь взяли учні 5-9 класів. Організатор – вчитель фізкультури Андрій Богданович Віра, який був і суддею. 

 
Змагання відбулося у шкільному спортзалі. Учні розділилися на три команди: «Колосок», «Герої» і «Переможці». Змагання проводились у формі рухливих та спортивних ігор. Також учням надалась можливість перевірити і свої знання в ерудит конкурсі про Олімпійські ігри. Вони відповідали на запитання, а результат залежав від часу виконання певного завдання. 
 
У підсумку перше місце зайняла команда «Герої», а друге – розділили команди «Колосок» та «Переможці». 
 
Спортивні ігри справили на дітей позитивне враження. Звичайно ж, учні зрозуміли, що спорт є запорукою здоров’я та бадьорого настрою. У наступному році вони обіцяють показати ще кращі результати.
 
 
 
 
Вересень багатий не тільки на дари природи, а й на шкільні події. Окрім святкового Першого дзвоника, у Спасівській ЗШ І-ІІ ст. провели цікаві заходи. Зокрема, щопонеділка проходять тематичні лінійки, приурочені окремій даті.
 
10 вересня була лінійка, присвячена 243-ій річниці від дня народження І. Котляревського. На цьому заході прозвучали поезія Т. Г. Шевченка «На вічну пам’ять І. Котляревському», уривки з «Енеїди», які звернули увагу на великий внесок письменника у розвиток української мови.
 
17 вересня цього року лінійку приурочено Дню народження видатного українця Олександра Довженка. Учні довідались про відомого прозаїка, драматурга, кінорежисера.
 
Щопонеділка робочу лінійку розпочинаємо не лише гімном України, але й молитвою, яку читає місцевий священик о. Андрій Палюх. Він розповідає про святкові дні, які слід очікувати певного тижня, про їхню суть і значення, вчить поважати не тільки старшого, а й молодшого за себе, любити ближнього.
 
Уляна ЧИПУРКО, учениця 8 класу Спасівської ЗШ І-ІI ст.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські веслувальники візьмуть участь у Кубку України із спортивного водного туризму

Кубок України із спортивного водного туризму ...