Home / Інші види спорту / Пам’яті Бориса Балашова

Пам’яті Бориса Балашова

23 листопада в шаховому клубі м. Сокаль шахісти району провели шаховий бліцтурнір, присвячений пам’яті відомого в минулому шахіста Бориса Балашова. Він пішов із життя майже 30 років тому, але пам’ять про нього і досі живе в наших серцях. Бо заслужив такої уваги до себе: багато зробив для розвитку шахів у районі, неодноразово був призером районних та обласних змагань. Прищеплював любов до шахів молодому поколінню. Серед його вихованців – Андрій Салига, Павло Маринковський та інші, які й нині показують хороші результати в шахових змаганнях. Родина Балашових шанує пам’ять про свого батька. Його могила завжди прибрана, на ній є квіти. Його син Геннадій традиційно (років десять поспіль) організовує і спонсорує шахові турніри на честь пам’яті батька. Ось і цього разу в бліцтурнірі взяли участь 12 шахістів району. Ігри проходили за круговою системою з контролем часу 5 хв. на партію кожному учаснику. Але спочатку шахісти відвідали могилу Б. Балашова, поклали квіти і помолились за його вічну пам’ять.

Сам турнір проходив гостро і безкомпромісно до останнього туру. В підсумку цих «двобоїв» Степан Журовський, зазнавши лише однієї поразки (10 очок з 11 можливих), став переможцем турніру. Вітаємо його! 91/2 очок набрав ваш постійний дописувач Ярослав Тимошенко. Він став другим призером турніру. Третє місце за додатковими показниками виборов Павло Маринковський. У нього, як і в Ігора Кучерепи, 8 очок.

Переможці турніру нагороджені грамотами відділу у справах молоді і спорту. А спонсор змагань Геннадій Балашов виділив невеличкі грошові премії для учасників змагань. В свою чергу щахісти вручили йому «Подяку» за активну участь в організації і проведенні цього турніру.

Ярослав ТИМОШЕНКО, секретар шахової федерації.

 

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулася обласна спартакіада для людей з інвалідністю

12-13 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу ...