Перемогло «Сонечко»

На стадіоні «Сокіл» відбулися Малі олімпійські ігри серед учнів 3-5 класів, в яких взяли участь учні Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 5 та Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст.

Під звуки Олімпійського маршу учасники змагань вишикувались, було внесено Олімпійський прапор та запалено Фемідою Олімпійський вогонь.

Розпочалося свято з представлення команд і виголошення девізу. В програму входили естафети: «Закинь м’яч у кошик», «Змагання з кульками», «Змагання знавців історії спорту», «Кеглі», «Естафета з обручами», конкурс капітанів, «Смуга перешкод», «Естафета з м’ячем» та рухлива гра «Які спритні».

Бадьорий та веселий настрій учасники передали вболівальникам, які підтримували свої команди.

За підсумком змагань переможцем Малих олімпійських ігор стала команда «Сонечко» учнів 4-го класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5. Друге місце посіла команда «Веселка» учнів 4-го класу Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст. і почесне третє виборов «Чемпіон» учнів 3-го класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5.

Фінальним акордом Малих олімпійських ігор була товариська зустріч з футболу між учнями п’ятих класів.

Переможців та призерів змагань відзначено грамотами.

Організаторами спортивного свята виступили вчитель фізичної культури Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 Сергій Гето та вчитель фізичної культури Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст. Тетяна Кінах, а також вчителі початкових класів.