П’ята Крайова новацька пластова спартакіада

П’ята Крайова новацька пластова спартакіада (для дітей 6-11 років) проходила 10-11 листопада у спорткомплексі кафедри фізичного виховання Львівської політехніки. Участь у ній взяло понад 150 дітей з Києва, Тернополя, Рівного, Львова та Львівщини.

Змагались у таких видах спорту: футзал (хлопці, дівчата), пластом’яч (хлопці, дівчата), китайський футбол (хлопці, дівчата), армреслінг (хлопці), гумки (дівчата);

Зі Сокаля участь у спартакіаді взяли дві команди пластунівноваків (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №2 – ліцей») – команда хлопчиків «Силачі» та команда дівчаток «Метелики».

Для них змагання виявились успішними: у «Метеликів» треті місце – футзал, гумки, перше – пластом’яч. Команда «Cилачі» фінішувала третьою у пластом’ячі та перемогла у змаганнях з футболу.

У загальному заліку хлопці («Силачі») отримали друге місце серед пластунівноваків старшої вікової категорії. За це юні призери отримали кубок, а також футбольний м’яч – приз від спонсора – футбольного клубу «Карпати».

Участь маленьких пластунів у спартакіаді стала можливою за підтримки відділу освіти Сокальської РДА

Галина МАТВІЇВ, методист райметодкабінету.