Home / Інші види спорту / Сильніші ветерани з гирьового спорту

Сильніші ветерани з гирьового спорту

1 листопада у Львові (навчально-спортивна база літніх видів спорту управління спорту МО України (СКА) відбулися змагання з гирьового спорту у рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою: ХХІV спортивних Ігор Львівщини та VІІІ обласних ігор ветеранів спорту.

В категорії «дорослі» взяли участь 11 команд, а в категорії «ветерани» – шість з міст та районів області. Команду нашого району представляли: в категорії «дорослі» – Тимур Доган, Роман Чайка, Андрій Яворський, Олег Шибанов, Тарас Трембач (в особистих змаганнях посів друге місце); в категорії «ветерани» – Юрій Городько (в особистих змаганнях – третє місце), Олег Кошлай (в особистих – друге місце) та Василь Яворський (в особистих – перше місце).

Учасники виконували вправи – поштовх 2 гир по 24 кг та ривок гирі лівою і правою рукою почергово. Загальний результат визначався за сумою двоборства (поштовх + ривок).

За підсумками змагань в категорії дорослі районні гирьовики показали сьомий результат та порадували ветерани, зайнявши почесне перше місце. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Мар’яна КОПЕЙКА, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської РДА.  

 

 

   

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дарія Іськів здобула перше місце на чемпіонаті Україні

Сокальчанка Дарія Іськів – чемпіонка України з класичного жиму

19-22 лютого 2018 року в місті ...